below header
QR Kod
Tigo Pesa Tanzania

Tigo Pesa Tanzania

4.9.25 geliştirici Tigo Tanzania Official
(0 İncelemeler) Mart 16, 2024
Tigo Pesa Tanzania Tigo Pesa Tanzania Tigo Pesa Tanzania Tigo Pesa Tanzania Tigo Pesa Tanzania Tigo Pesa Tanzania

En Son Versiyon

Versiyon
4.9.25
Güncelle
Mart 16, 2024
Geliştirici
Tigo Tanzania Official
Kategoriler
Finance
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tz.tigo.mfsapp
Şimdi İndir

Tigo Pesa Tanzania Hakkında Daha Fazla

With the Tigo Pesa App you can now access your Tigo Pesa wallet conveniently and securely perform all your transactions much faster and easier than ever before.

Bu uygulama, güzel, kullanımı kolay ve güvenli bir görünüm sunar. İngilizce ve Kiswahili dillerinde kullanılabilmektedir. Ücretsiz olarak bakiyenizi kontrol edebilirsiniz. Dünya genelinde herhangi bir veri ağından, herhangi bir yerden cüzdanınıza erişebilirsiniz. Para göndermek veya Kontör yüklemek için telefon rehberinizden kişiler seçebilirsiniz. Tanzanya'daki diğer ağlara (isim doğrulaması ile), bankalara ve finans kuruluşlarına para gönderebilirsiniz. Düzenli ödeme ve banka transferlerinizi kişisel favorilerinizde kaydedebilir ve hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Hükümet ödemeleri, fatura kuruluşu tarafından sağlanan QR kodu veya Kontrol Numarası girilerek ödeme yapabilme özelliğiyle birlikte sunulmaktadır. Kullanıcılar, Tigo ağı içinde yanlış yapılan işlemleri geri alma yeteneğine sahip olan işlem İptali yapabilirler. Uygulamada gerçekleştirilen tüm faaliyetlerinizi "Hareketlerim" bölümünden kolayca görüntüleyebilirsiniz. Cihazlarınızı kolayca kaydedebilir veya kaydını silebilir ve cüzdanınıza birden fazla cihazdan erişebilirsiniz. Kendiniz veya başkaları için Tigo Paketleri satın alabilirsiniz. Tüm Kontör ve Paket bakiyelerinizi (geçerlilik süresi dahil) tek bir yerde görüntüleyebilirsiniz. Tigo Pesa PIN kodunuzu kullanarak tüm işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Masterpass QR - Tüccarlara tarama ve ödeme yapma imkanı sunar. Cüzdanı olmayan alıcılara veya nakit çıkarma ücretlerinden kaçınmak isteyenlere kupon olarak para gönderebilirsiniz. Uygulama, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için çeşitli özellikler sunmaktadır. Böylece Tigo Pesa kullanıcıları, para gönderme ve ödeme yapma işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirler. Bu uygulama, kullanıcıların finansal işlemlerini güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.