header
QR Kod
Yapı Kredi POS Cepte

Yapı Kredi POS Cepte

1.2.5 geliştirici Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
(0 İncelemeler) Mayıs 30, 2024
Yapı Kredi POS Cepte Yapı Kredi POS Cepte Yapı Kredi POS Cepte Yapı Kredi POS Cepte Yapı Kredi POS Cepte Yapı Kredi POS Cepte

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.5
Güncelle
Mayıs 30, 2024
Geliştirici
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Kategoriler
Finance
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ykb.softpos
Şimdi İndir

Yapı Kredi POS Cepte Hakkında Daha Fazla

Yapı Kredi POS Cepte ile cep telefonlarınızı POS cihazına dönüştürün! Yapı Kredi Mobil, Kurumsal İnternet Şubesi veya Yapı Kredi şubelerinden başvurunuzu tamamladıktan sonra Yapı Kredi POS Cepte uygulamasını indirerek hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Bu uygulama, Yapı Kredi bankasının sunduğu dijital bir ödeme yöntemidir. Şifresiz işlem limiti (750 TL) üzeri işlemler için ödeme alabilmek için ayrıca Yapı Kredi POS Cepte PIN uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Bu uygulama, işletmelerin ödemelerini akıllı telefonlar aracılığıyla yapmalarını sağlar ve bu sayede işletmelerin her zaman ve her yerden ödeme alma kolaylığına sahip olmalarını sağlar.

Yapı Kredi POS Cepte uygulaması, işletmelerin ödeme alma sürecini kolaylaştırmayı hedefler. İşyeri yöneticisi olanlar, bu uygulama sayesinde kendi akıllı telefonlarından ödeme alabilir ve çalışanlarını da yetkilendirerek onların da kendi akıllı telefonları ile ödeme almasını sağlayabilirler. Böylece işletmeler, kendi akıllı telefonları dışında başka bir cihaza bağımlı kalmadan her zaman her yerden ödeme alma kolaylığından faydalanabilirler.

Yapı Kredi POS Cepte uygulaması sayesinde işletmeler çeşitli ödeme yöntemleri kullanarak ödeme alabilirler. Bunlardan biri, temassız özellikli kartlardan ödeme alma seçeneğidir. Ayrıca QR kod ile de müşterilerin mobil bankacılık uygulaması üzerinden ödeme yapmalarına olanak sağlar. Uygulamada, önceden tanımladığınız ürünlerin miktarını belirterek alışveriş sepeti oluşturabilir veya herhangi bir ürün seçimi olmaksızın tahsilat yapmak istediğiniz tutarı girebilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde işletmeler, ödemeleri akıllı telefonlarını kullanarak alabilir ve işlem belgelerini dijital olarak müşterilerine gönderebilirler. Ayrıca, uygulama sayesinde yapılan tüm işlemler yakından takip edilebilir ve satış verileri analiz edilebilir. İşletmeler, ayrıca satış görevlilerini yetkilendirebilir ve onların da kendi akıllı telefonları aracılığıyla ödeme almalarını sağlayabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.