header
QR Kod
KKchat-Grup Sesli Sohbet

KKchat-Grup Sesli Sohbet

3.9.0 geliştirici SC Team
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
KKchat-Grup Sesli Sohbet KKchat-Grup Sesli Sohbet KKchat-Grup Sesli Sohbet KKchat-Grup Sesli Sohbet KKchat-Grup Sesli Sohbet KKchat-Grup Sesli Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
3.9.0
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
SC Team
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.voicechat.volla
Şimdi İndir

KKchat-Grup Sesli Sohbet Hakkında Daha Fazla

KKchat, güçlü ve kararlı çok kişili sesli anlık sohbet işlevine sahip gerçek zamanlı bir çevrimiçi sesli oda sohbet yazılımıdır.
Facebook: www.facebook.com/vollau

KKchat, yazılım dünyasında insanlarla bağlantı kurmanıza ve arkadaş olmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Dünyanın dört bir yanından yüz binlerce kullanıcımız var ve onlarla sohbet edebilir ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu uygulama zengin özellikleri ile size ilginç ve eğlenceli etkileşimler sunmayı amaçlamaktadır.

Uygulamada yüksek kaliteli ses iletimi ile gerçek zamanlı sesli sohbetler yapabilirsiniz. Farklı bölgelerden yüzlerce ses odası bulunmaktadır ve ilgilendiğiniz odaları seçerek diğer kullanıcılarla iletişim kurabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Ayrıca eğlence ve etkileşim için size daha fazla seçenek sunulmaktadır.

Eğlence oyunları da uygulamanın bir diğer özelliğidir. Kızarmış altın çiçek, şanslı çekiliş, ludo, 777, meyve makinesi, balık tutma, at yarışı, tahmin boksu gibi oyunlarla zamanınızı eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Uygulama aynı zamanda zengin sanal hediyeler sunmaktadır. Harika özel efektlere sahip onlarca sanal hediye seçeneği bulunmaktadır ve bunları diğer kullanıcılara verebilir veya onlardan alabilirsiniz. Bu şekilde ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Bunların yanı sıra uygulama, bire bir özel mesaj sohbeti işlevi de sunmaktadır. Başkalarıyla özel bir görüşme yapmak istediğinizde bu özelliği kullanabilir ve konuşmalarınızın gizli kalmasını sağlayabilirsiniz.

KKchat, harika grup sohbetleri yapmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. İnternet sitesi ve Facebook sayfasından bizi takip ederek en son haberleri, güncellemeleri ve etkinlikleri öğrenebilirsiniz. Hemen KKchat'i indirin ve harika bir grup sohbeti yolculuğuna başlayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.