header
QR Kod
Binance TH: Bitcoin and Crypto

Binance TH: Bitcoin and Crypto

1.8.1 geliştirici Gulf Binance
(0 İncelemeler) Haziran 14, 2024
Binance TH: Bitcoin and Crypto Binance TH: Bitcoin and Crypto Binance TH: Bitcoin and Crypto Binance TH: Bitcoin and Crypto Binance TH: Bitcoin and Crypto Binance TH: Bitcoin and Crypto

En Son Versiyon

Versiyon
1.8.1
Güncelle
Haziran 14, 2024
Geliştirici
Gulf Binance
Kategoriler
Finance
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.cloud.thailand
Şimdi İndir

Binance TH: Bitcoin and Crypto Hakkında Daha Fazla

Welcome to Binance TH by Gulf Binance - the new regulated cryptocurrency trading in Thailand.

Binance TH, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance.com'dan kripto para ticareti ve teknolojisini Tayland kullanıcıları için yeni bir uygulamada bir araya getiriyor.

Yeni Binance TH uygulamasıyla Bitcoin, Ethereum ve daha fazlasını düşük ücretlerle satın almak için bugün başlayın. Artık Tayland Bahtı ile de kullanıma sunuluyor!

Bu güvenli mi?

Gulf Binance olarak, Bitcoin ve diğer kripto paralarınızı korumak konusunda en yüksek önceliğimiz güvenliktir. Tüm müşteri varlıkları, Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından belirlenen kurallar ve standartlara uygun şekilde güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

87/2 CRC Tower 8F All Seasons Place Witthayu Road Lupini Pathumwan Bangkok 10330 Tayland

İletişim: contact@binance.th

Ücret Açıklaması: 0.25% dijital varlıklar için THB çiftlerinde spot ticaret ücretleri. 0.1% dijital varlıklar için dijital varlıklar çiftlerinde spot ticaret ücretleri https://www.binance.th/en/faq/spot-trading/91605c2481714f41becb6951906d6927

Gulf Binance Co., Ltd. (“Gulf Binance”), Tayland Maliye Bakanlığı tarafından Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (“SEC”) aracılığıyla dijital varlık operatörü lisansı almıştır. Gulf Binance, iki kuruluş arasında 2022 yılında Tayland'da bir dijital varlık borsası kurmak için yapılan bir anlaşma sonucunda Binance ve Gulf Innova Co., Ltd. (“Gulf”) arasında bir ortak girişimdir. Bu lisansları aldıktan sonra, Gulf Binance dijital varlık borsası ve dijital varlık komisyoncusu olarak faaliyet göstermektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.