header
QR Kod
Bybit: Bitcoin, Kripto Borsası

Bybit: Bitcoin, Kripto Borsası

4.41.0 geliştirici Bybit
(0 İncelemeler) Mayıs 29, 2024
Bybit: Bitcoin, Kripto Borsası Bybit: Bitcoin, Kripto Borsası Bybit: Bitcoin, Kripto Borsası Bybit: Bitcoin, Kripto Borsası Bybit: Bitcoin, Kripto Borsası Bybit: Bitcoin, Kripto Borsası

En Son Versiyon

Versiyon
4.41.0
Güncelle
Mayıs 29, 2024
Geliştirici
Bybit
Kategoriler
Finance
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bybit.app
Şimdi İndir

Bybit: Bitcoin, Kripto Borsası Hakkında Daha Fazla

Kripto paraların dünyasına açılan kapınız Bybit’e hoş geldiniz. Benzersiz alım-satım fırsatlarını, üst düzey güveni ve sürekli inovasyonu ilk elden deneyimleyin.

Kripto Paraları Kolayca Keşfedin, kullanıcıların popüler kripto paraları kolayca alabilecekleri ve kullanabilecekleri bir uygulamadır. Uygulama, Bitcoin, Ether, Chainlink, Cardano, Solana, Polkadot ve Tether gibi popüler kripto paraları doğrudan almak için kullanılabilir. Ayrıca, itibari para veya kripto para kullanarak geniş bir Spot ve Vadeli İşlem çiftlerine erişim sağlar. Uygulama aynı zamanda BTCUSDT, ETHUSDT, LINKUSDT, ADAUSDT, SOLUSDT ve DOTUSDT gibi çeşitli Vadeli ve Süreli Sözleşmeler sunar.

Vadeli İşlemler ve Spot İşlemler gibi özelliklerin yanı sıra, Bybit uygulaması aynı zamanda Kolay Alım-Satım Seçeneği sunar. Bu özellik, yeni başlayanlar için alım-satım yapmayı kolaylaştırır ve büyük hareketleri izleyerek kolay ve net bir şekilde kâr elde etme şansı sunar. Ayrıca, uygulama Büyük Alım-Satımları ve Pozisyonları İzleme özelliği sayesinde alım-satım işlemlerini kolayca gözlemleme imkanı sağlar.

Bybit uygulaması aynı zamanda Web3 özelliği sunar, bu özellik sayesinde kullanıcılar DeFi, NFT'ler ve dApp'ler gibi merkeziyetsiz Web3 ekosistemiyle etkileşime girebilirler. Kullanıcılar ayrıca uygulama üzerinden kripto paralarını saklayabilir, gönderebilir ve alabilirler. Ayrıca, Varlık Yönetimi özelliği sayesinde düşük riskli ürünlerle portföylerinin istikrarını artırabilirler. Ayrıca, Copy Trading özelliği sayesinde kullanıcılar uzman yatırımcıların stratejilerini izleyerek işlemlerinin verimliliğini optimize edebilirler.

Uygulama aynı zamanda kullanıcıların NFT'leri listeleyebilecekleri, alıp satabilecekleri ve satın alabilecekleri Bybit NFT Pazarı sunar. Bu pazarda artık daha fazla token türü desteklenmektedir. Neden Bybit? Bybit uygulaması kullanıcıların Kripto Para Alım-Satım İşlemlerini Son Derece Hızlı ve Kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlar. Ayrıca, fiyat uyarıları ve işlemler her yerde kullanıcılarla birlikte olabilir ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolayca alım-satım yapılabilir.

Bybit uygulaması kullanıcıların kripto paraları zahmetsizce yatırmalarını, transfer etmelerini ve alıp satmalarını sağlar. Ayrıca, kullanıcıların varlıkları Bybit'in fonlarından tamamen ayrı tutulur ve kullanıcıların güvenliğini sağlamak için üst düzey sorumluluk ve şeffaflık prensipleri uygulanır. Son olarak, uygulama kullanıcıların portföylerini vadeli işlemler ve spot işlemlerin ötesine çeşitlendirmelerine olanak sağlayarak, kârlarını katlamalarına yardımcı olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.