header
QR Kod
M-Pesa Tanzania

M-Pesa Tanzania

2.17.2 geliştirici Vodacom M-Pesa Tanzania
(0 İncelemeler) Mayıs 28, 2024
M-Pesa Tanzania M-Pesa Tanzania M-Pesa Tanzania M-Pesa Tanzania M-Pesa Tanzania M-Pesa Tanzania

En Son Versiyon

Versiyon
2.17.2
Güncelle
Mayıs 28, 2024
Geliştirici
Vodacom M-Pesa Tanzania
Kategoriler
Finance
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vodafone.mpesa.tanzania
Şimdi İndir

M-Pesa Tanzania Hakkında Daha Fazla

Welcome to the new M-Pesa App

M-Pesa, Tanzanya'daki en büyük ve en yenilikçi mobil finansal hizmet olan M-Pesa'nın yeni bir sürümünü başlatarak deneyiminizi zenginleştirdi.

Evet, doğru duydunuz. Uygulamanın görünümünü ve hissini yeniden tasarladık ve kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştirdik.

Ayrıca, heyecan verici yeni mini uygulamalar ve hizmetlerden de yararlanabilirsiniz!

Peki bu sürümde neler daha yeni? • Kullanıcı, bir arkadaşının 'Nipige Tafu' kredisini ödeyebilir. • NPK Parking Card QR kod tarayıcısı, park ücretinizi kolay ve hızlı bir şekilde ödemenizi sağlar. • Fatura Ödemeleri ve Satıcılar için Ödeme Yapmak için yeni QR kod tarayıcısı. • Sorunsuz bir deneyim sağlamak için müşteri kayıt süreci geliştirildi. • Banka hesabına daha kolay para transferi yapmak için kullanıcı arayüzü iyileştirildi. • Tigo'ya para göndermek için otomatik iade özelliği.

Finansal durumunuza her zaman ve her yerde erişin • Kenya, Uganda, Burundi, Ruanda, KONGO vb. gibi ülkelere kolayca para gönderin. • Alıcılarınızın nakit çekme işlemlerinde daha pratik olması için transferlerinizde çekim ücretlerini dahil edin. • Telefon rehberinizden, favorilerinizden veya son alıcılarınızdan herhangi bir ağdaki kişilere kolayca para transferi yapın. • M-Pesa'dan banka hesabınıza veya bankanızdan M-Pesa'ya para transferi yapın.

Kolayca ödeyin • Hükümet Ödemeleri, Satıcılar için Ödeme Yapın ve Acentelerde QR kodlar kullanarak nakit çekin.

Ücretsiz çevrimdışı kullanın İnternet bağlantınız yoksa (Wi-fi veya veri), ekstra bir ücret olmadan işlem yapmaya devam edebilirsiniz. M-Pesa uygulaması çevrimdışı, ücretsiz çalışır! Sadece SMS izinlerini vermeniz gerekir.

Güvenli Giriş yapmak veya işlemlerinizi M-Pesa uygulaması aracılığıyla yetkilendirmek için PARMAK İZİ veya YÜZ TANIMA kullanabilirsiniz. M-Pesa 4 haneli PIN kodu da kullanılabilir! Bu, Tanzanya'daki M-Pesa hesabınıza erişmek için tek resmi ve yetkili uygulamadır (GSMA Mobile Money sertifikalı). Vodacom Tanzania, müşterileri M-Pesa'ya kolay erişim sağladığı iddia edilen başka bir uygulama indirmemeleri veya kullanmamaları konusunda uyarır.

Hala sorularınız mı var? Eğer bu uygulama hakkında herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen customercare@vodacom.co.tz adresine e-posta göndererek veya 100 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bizimle iletişime geçin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.