header
QR Kod
stc pay

stc pay

1.10.70 geliştirici stc pay
(0 İncelemeler) Mayıs 01, 2024
stc pay stc pay stc pay stc pay stc pay stc pay

En Son Versiyon

Versiyon
1.10.70
Güncelle
Mayıs 01, 2024
Geliştirici
stc pay
Kategoriler
Finance
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
sa.com.stcpay
Şimdi İndir

stc pay Hakkında Daha Fazla

stc pay is your secure integrated digital wallet. Now, you can make all your usual financial transactions securely and effortlessly in one app - in addition to new and innovative features designed to enhance and present solutions to current socio-financial behaviors. For instance, through the stc pay digital wallet, you can transfer, receive, purchase, manage your spending, but furthermore, you can share group expenses with your contact list - whether friends or family - using the Shared Wallet feature.. all of that and more using your virtual account through the digital wallet.

stc pay, Türkiye'deki bir uygulamadır. Uygulama içinde birçok özellik bulunur. Bunlardan biri, satın alımlar için ödeme yapmaktır. Artan sayıda ortaktan, mağazalardan, restoranlardan, benzin istasyonlarından ve daha fazlasından kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Kasadaki QR kodunu taramak veya kasadakine kendi QR kodunuzu göstermek yeterlidir.

Bir diğer özellik ise Cüzdan'dan Cüzdan'a para gönderme ve alma işlemidir. Ailenizden veya arkadaşlarınızdan birine anında ve ücretsiz olarak para gönderebilir veya onlardan para alabilirsiniz. Tek yapmaları gereken de kendi stc pay hesaplarını oluşturmaktır!

stc Faturalarının Ödenmesi ve sawa Doldurma, stc faturalarınızı doğrudan ödemenize ve SAWA ön ödemeli kartınızı kolayca doldurmanıza olanak sağlar.

Yerel Bankaya Para Transferi, Suudi Arabistan Krallığı'ndaki herhangi bir banka hesabına para transferi yapmanızı sağlar.

Uluslararası Para Transferi (Western Union), güvenli bir şekilde uluslararası para transferi yapmanızı, doğrudan banka hesaplarına veya herhangi bir Western Union şubesinden anında nakit para almanızı sağlar.

Kart Olmadan ATM'den Para Çekme, sadece cep telefonunuzu kullanarak ATM makinelerinden para çekmenizi sağlar, kart gerektirmez.

Paylaşımlı Hesap Oluşturma, aileniz, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla kolayca grup harcamalarını paylaşmanıza ve takip etmenize olanak sağlar. Kişileri iletişim listenizden ekleyerek paylaşımlı hesaba dahil edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.