header
QR Kod
Zihin Fırtınası: Bilmeceler

Zihin Fırtınası: Bilmeceler

1.100 geliştirici BitEpoch
(0 İncelemeler) Haziran 10, 2024
Zihin Fırtınası: Bilmeceler Zihin Fırtınası: Bilmeceler Zihin Fırtınası: Bilmeceler Zihin Fırtınası: Bilmeceler Zihin Fırtınası: Bilmeceler Zihin Fırtınası: Bilmeceler

En Son Versiyon

Versiyon
1.100
Güncelle
Haziran 10, 2024
Geliştirici
BitEpoch
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
quiz.trivia.guess.word.games
Şimdi İndir

Zihin Fırtınası: Bilmeceler Hakkında Daha Fazla

Geleneksel kelime tahmini oyunlarından sıkılmadın mı? Zihin Fırtınası imdadına yetişecek! Zihin Fırtınası oynarken kafanı çalıştıracak, derin düşünecek ve zihninin derinliklerinde cevabı arayacaksın.

Zihin Fırtınası, akıl ve zeka oyunudur. Oyunda, sorulara bakarak doğru cevabı tahmin etmen gerekmektedir. Ayrıca, kelime kartlarını doğru şekilde sıralayarak boşlukları doldur ve gizli kelimeyi ortaya çıkarman gerekmektedir. Zorlandığını düşünürsen, kaygılanma, çünkü senin için ip uçları da hazırlanmıştır. Bu ip uçları sayesinde, cevabı daha hızlı bir şekilde bulabilirsin.

Oyunda birçok oyun modu bulunmaktadır. Resimli ve yazılı sorular, bilmeceler hayal gücüne meydan okuyacak. Bu sayede, eğlenirken aynı zamanda başarma hissini de tadabilirsin. Zihin Fırtınası için sadece resimli bulmaca bölümleri hazırlanmamış, aynı zamanda dedektif gibi bilgi arayacağın bölümler de oluşturulmuştur.

Ayrıca, oyunda hayal gücüne, genel kültürüne ve kelime bilgisine meydan okuyacak yazılı soru ve bilmeceler de seni beklemektedir. İstersen, konulara göre de oynayabilir, sevdiğin konuyu seçebilir ve bölümleri geçerken ödüller kazanabilirsin. Bu sayede, eğlencenin dozunu artırabilirsin.

Zihin Fırtınası, kafayı çalıştırmanı, derin düşünmeni ve soruları çözmeni gerektiren bir oyundur. Cevapları zihninin derinliklerinden bul ve bölümleri geçerek ödüller kazan. Arkadaşlarını da oyuna davet et, birlikte oynayarak beyin jimnastiği yapın. Hemen denemeye ne dersin?

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.