header
QR Kod
Similar - Tanış ve Eşleş

Similar - Tanış ve Eşleş

1.59.1 geliştirici Cloud Village Limited
(0 İncelemeler) Şubat 12, 2024
Similar - Tanış ve Eşleş Similar - Tanış ve Eşleş Similar - Tanış ve Eşleş Similar - Tanış ve Eşleş Similar - Tanış ve Eşleş Similar - Tanış ve Eşleş

En Son Versiyon

Versiyon
1.59.1
Güncelle
Şubat 12, 2024
Geliştirici
Cloud Village Limited
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.netease.similar
Şimdi İndir

Similar - Tanış ve Eşleş Hakkında Daha Fazla

Smilar, tanımadığınız kişiler ile tanışmanıza ve kendi isteğinizle içtenlikle arkadaş olmanıza olanak tanıyan gerçek ve güvenilir bir sosyal platformdur!

Bu uygulama, insanların benzer düşünen insanlarla eşleşmesini sağlamak için sanal görüntüleri kullanarak buz kırıcı oyunlar oynayarak parmakla tahmin etme gibi aktiviteler sunar. Bu sayede yakın ve uzak arkadaşlar edinebilir ve gerçek profilleri olan insanlarla tanışabilirsiniz.

Kalp sinyali özelliği, kullanıcıların gerçek ve güvenilir olduğunu doğrulayan bir sertifika geçerek birbirleriyle tanışmasını sağlar. Böylece güvende ve doğru kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca rastgele eşleştirme yoluyla uyumlu arkadaşlar ve hatta ruh eşinizi bulabilir, sesli ve görüntülü sohbetler yapabilirsiniz. Bu sayede iletişim daha kişisel ve kolay hale gelir.

Sıcak çevrimiçi sohbet odaları sayesinde benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle iletişim kurabilir, şarkılar söyleyebilir, oyunlar oynayabilir, hikayeler paylaşabilir ve hediye gönderebilirsiniz. Ayrıca bir "Aile" oluşturarak arkadaşlarınızı da aileye katılmaya davet edebilirsiniz. Bu sayede daha eğlenceli aktiviteler yapabilir ve mutlu bir ortam oluşturabilirsiniz.

Benzer özelliklere sahip kişilerle eşleşerek yeni arkadaşlar edinebilir, bekarlığa veda edebilir ve mutlu bir hayata adım atabilirsiniz. Uygulama geliştiricileri, geri bildiriminize ve önerilerinize her zaman açıktır ve herhangi bir sorunuz varsa sizinle iletişime geçmekten memnuniyet duyacaklardır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.