header
QR Kod
ZEE5 Movies, Web Series, Shows

ZEE5 Movies, Web Series, Shows

geliştirici Z5X Global FZ LLC
(0 İncelemeler) Şubat 11, 2024
ZEE5 Movies, Web Series, Shows ZEE5 Movies, Web Series, Shows ZEE5 Movies, Web Series, Shows ZEE5 Movies, Web Series, Shows ZEE5 Movies, Web Series, Shows ZEE5 Movies, Web Series, Shows

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 11, 2024
Geliştirici
Z5X Global FZ LLC
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.graymatrix.did
Şimdi İndir

ZEE5 Movies, Web Series, Shows Hakkında Daha Fazla

Witness the majestic Rama Raju & Komaram Bheem from Rajamouli's Epic Tale RRR on ZEE5. And don’t miss out on 2023’s Oscar Winning Original Song Naatu Naatu from the movie too.

ZEE5, yılın en büyük gişe filmlerinden Sam Bahadur, Tejas, Kadak Singh, Ghoomer, Gadar 2 ve Sirf Ek Bandaa Kaafi Hai'yi sunar. ZEE5'te ayrıca Taj: Divided By Blood, Taj: Reign of Revenge, Puli Meka, Lost, Writer Padmabhushan, Sirf Ek Bandaa Kaafi Hai, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan Uunchai, Bangarraju gibi 3900'den fazla film ve 200'den fazla orijinal web dizisi ve 1500'den fazla TV programından oluşan bir koleksiyon bulunmaktadır. ZEE5'e abone olarak, TV'den önce izleyebileceğiniz ve reklamsız içeriklerle birlikte 15 dilde bölgesel içeriklerden oluşan bir koleksiyonun keyfini çıkarabilirsiniz.

ZEE5 uygulaması, akıcı ve hızlı bir deneyim için kaliteyi hafifletir ve kalp atışınıza uygun akış sağlar.

ZEE5'e katılma nedenleri arasında 3900'den fazla film, 200'den fazla orijinal web dizisi, 1500'den fazla TV programı, TV'den önce sevdiğiniz TV şovlarının en son bölümlerini izleyebilme, reklamsız içerik, 7 dilde dublajlı video içeriği, 12 görüntüleme dilleri ve 15 içerik dili, çevrimdışı indirip izleme, kanallar için canlı TV kılavuzu, sevdiğiniz ZEE ağ şovlarına yetişme, sesle arama dahil akıllı arama, kişiselleştirilmiş öneri ve sorunsuz video oynatma yer alır.

ZEE5'teki film koleksiyonu arasında Tejas, Kadak Singh, Gadar 2, Haddi, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan, Tarla, Lost, The Great Indian Kitchen, Vedha, Chhatriwali, India Lockdown, Uunchai, Kanjoos Makkhichoos, Operation Fryday, Blurr, Karthikeya 2 ve daha fazlası yer alır.

ZEE5'teki popüler TV şovları arasında Kumkum Bhagya, Kundali Bhagya, Bhagya Lakshmi, Meet, Jodha Akbar, Mithai, Mein Hoon Aparajita, Puttakkana Makka Makkalu ve daha fazlası yer alır.

ZEE5'teki orijinal web dizileri arasında Durganga Sezon 1 ve 2, Taj: Divided By Blood, Puli Meka, Jaanbaaz Hindustan Ke, Ayali, Shwetkali, Mukhbir - The Story of a Spy, ATM, Roktokorobi, Pitchers ve daha fazlası yer alır.

ZEE5'teki uluslararası gösteriler arasında The Young Pope, Pablo Escobar, Churails, Suno Chanda, Baaghi, Maat, Diyar-e-Dil, Bin Roye, Mann Mayal, Tum Kon Piya, Shehr-e-Zaat ve daha fazlası yer alır.

ZEE5'teki 50'den fazla canlı TV kanalına erişerek güncel kalın.

ZEE5'teki popüler çocuk şovları arasında Chhota Bheem, Krishna Makhan Chor, Gadget Guru Ganesha, Monsters & Pirates, Krishna Balram- The Warrior Princess ve daha fazlası yer alır.

ZEE5'teki müzik videoları arasında son çıkan pop şarkıları, Bollywood şarkıları, eski melodiler, parti şarkıları ve daha fazlasına göz atın.

Sezona 2'ye hazırlanın! ZEE5'de, Desert Vipers, Gulf Giants, Dubai Capitals, MI Emirates, Sharjah Warriors

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.