header
QR Kod
YOUKU-Drama, Film, Show, Anime

YOUKU-Drama, Film, Show, Anime

11.0.57 geliştirici YOUKU
(0 İncelemeler) Şubat 10, 2024
YOUKU-Drama, Film, Show, Anime YOUKU-Drama, Film, Show, Anime YOUKU-Drama, Film, Show, Anime YOUKU-Drama, Film, Show, Anime YOUKU-Drama, Film, Show, Anime YOUKU-Drama, Film, Show, Anime

En Son Versiyon

Versiyon
11.0.57
Güncelle
Şubat 10, 2024
Geliştirici
YOUKU
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.youku.international.phone
Şimdi İndir

YOUKU-Drama, Film, Show, Anime Hakkında Daha Fazla

[Quality Content, Unlimited on YOUKU]

"Judge Dee's Mystery" bir efsanevi gizem, bir epik gerilim. Bay Di, Tang'ın dokuz ilginç vakasını çözer!

"Aşk Panacea"da, tıbbi bir profesyonel ve hasta bir güzellik, Leo ve Ruonan'ın tatlı bir kovalamacasına tanık olun.

"Snake 4: The Lost World", bir uçak kazası ile başlar ve ormanda bir canavar savaşına yol açar! Kurtulanlar çeşitli prehistorik yaratıklarla savaşırlar ve uzak ama tehlikeli ormanda kurnaz bir mega yılanla karşılaşırlar...

"The Justice: A Stellar Cast!" Wang Qianyuan ve Lan Yingying, suçlu davaların gerçeklerini ortaya çıkaran doğruluğa sahip hakimlere dönüşüyor.

"Street Dance of China S6: Explosive Showdown!" Çin ve yurtdışından becerikli dansçılar karşı karşıya geliyor! Sahne alevler içinde!

"Blooming", Fang Yilun ve Huang Riying, ruhları ele geçirerek tatlı bir şekilde aşık oluyorlar.

"Dead Ringer", Bosco Wong ve Chrissie Chau, gizemli bir vakayı araştırıyorlar.

"Great Journey of Teenagers S3": Epik Çin Savaş Sanatları Anime'si Geri Dönüyor! Saf Kalpli Gençler, Şarkıya Uygun Yaşayın! Xiao Se'yi kurtarmak için grup, yurtdışında bulunan Immortal Dağı'na bir yolculuğa çıkar!

"Thirty-six Cavalry" Batı'nın Tanrısı savaşı dünya fethediyor!

"Glorious Revenge of Ye Feng" adlı yenilmez fantezi başyapıtı ortaya çıkıyor! Bir dahi simyacı beklenmedik bir şekilde zamanı aşıyor ve geçmiş yaşamın 500 yılına sahip olarak tek bir hamle ile düşmanlarını kolayca yeniyor! Yüksek tempolu hikayesi ve nefes kesen özel efektleriyle, bu heyecan verici maceraya dalmanızdan pişman olmayacaksınız!

"South Wind Knows", Cheng Yi ve Zhang Yuxi'nin tatlı ve üzücü bir aşk masalında buluşuyor.

"Relationship S5", her Çarşamba saat 12:00'de sadece Youku'da. Yi Nengjing ve Qin Xiaoxian ile tatlı bir aşk hikayesi izleyin!

"Legend of Xianwu S2", gerçek ateş ve sihir kanı, kader ve düşmanlık geri dönüyor! Yıllık büyük yapımın ikinci sezonu 24 Eylül'de geliyor!

"I'm Nobody", ünlü Çin anime'si! Peng Yuchang, Neo Hou ve Wang Yinglu ile Dış Çevreler'de epik bir maceraya katılın. Üyeler için 11 günde 15 bölüm!

"Dear Mr. Hermitage", kırmızı sıcak ve trend! Yemek tutkunu Su Shiyu, soğuk ama büyüleyici Lin Wei'yi takip ediyor. Aşk çiçekleniyor, her kareyi dolduruyor!

"Wrong Carriage Right Groom", Tian Xiwei, Ao Ruipeng, Bai Bingke ve Zhao Shunran'ı oynadığı hikaye, Yangzhou'dan iki genç kadın Li Yuhu ve Du Bingyan'ın aynı gün yanlış düğün arabasına binmesiyle başlıyor. Beklenmedik olayların bir dizi sonucunda, bu karışıklık yanlışlıkla iki çiftin aşkının çiçek açmasına yol açıyor.

"Love Forever Young", rakip ailelerden gelen bir wuxia çiftinin, tarikatın yasaklamalarına rağmen birbirlerine

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.