header
QR Kod
Yapı Kredi Mobil

Yapı Kredi Mobil

4.0.14 geliştirici Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
(0 İncelemeler) Mart 02, 2024
Yapı Kredi Mobil Yapı Kredi Mobil Yapı Kredi Mobil Yapı Kredi Mobil Yapı Kredi Mobil Yapı Kredi Mobil

En Son Versiyon

Versiyon
4.0.14
Güncelle
Mart 02, 2024
Geliştirici
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Kategoriler
Finance
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ykb.android
Şimdi İndir

Yapı Kredi Mobil Hakkında Daha Fazla

Bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi Mobil’den temastan uzak bir şekilde kolay ve güvenli halledebilirsiniz. ATM’ye dokunmadan QR kodla para çekip yatırabilir, POS’ta QR kodla ödeme yapabilir, araçta ödeme ile Opet istasyonlarında aracınızdan inmeden ödeme yapabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisi, Kredi Kartı ve Esnek Hesap başvuru ve kullanım adımları ile nakit ve alışveriş ihtiyaçlarınızı saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde, bankaya gitmek ve uzun süre beklemek zorunda kalmadan, çabucak finansal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kart Takibi özelliği sayesinde de yeni başvurduğunuz ve yenilenen kartlarınızın başvuru anından itibaren tüm yolculuğunu kolayca takip edebilirsiniz.

Ödemelerinizi yaparken, cüzdanınız veya kartlarınız yanınızda olmasa bile World PAY özelliği sayesinde ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede, nakit taşıma veya kart kaybı gibi endişelerden kurtulabilirsiniz.

Kurumsal müşteriler, yetki tanımlanması halinde onaylarına gelen işlemleri kolayca onaylayabilirler. Ayrıca, Üye İşyeri başvurusu ve Kredi başvurusu yapabilir, çek&senet ödeyebilir ve hesap detaylarına ait işlemleri izleyebilirler. Bu sayede, kurumsal müşteriler de finansal işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler.

Yapı Kredi Mobil, görüntülü işlem asistanlarımıza bağlanarak hesap açılış işlemlerinizi dijital onay ile anında tamamlayarak hemen Yapı Kredi müşterisi olabilir, bankacılık işlemlerinizi 7/24 istediğiniz yerden yapma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bu sayede, banka şubelerine gitmeden, her zaman ve her yerde bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Bireysel kullanıcılar, kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve mevcut şifreleri ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden yeni bir şifre alabilirler. Kurumsal kullanıcılar ise firma kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreleri ile giriş yapabilirler.

Yapı Kredi Mobil uygulamasında, Step seviyenizi ve sürdürülebilir tercihlerinizden sağladığınız kağıt tasarrufunuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca, günlük adımlarınızla da Step Puan kazanabilirsiniz. Bu sayede, hem sağlıklı bir yaşam sürdürebilir, hem de çevreye katkıda bulunabilirsiniz. Bilgilerinizin üçüncü taraflarla paylaşılmayacağı da garanti edilmektedir.

Bu uygulamaları, kullanıcıların yorumlarına göre sürekli olarak geliştirmektedirler. Her türlü görüş ve öneri için www.facebook.com/YapiKredi, www.twitter.com/yapikredihizmet ve http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.