header
QR Kod
Yandex Mail

Yandex Mail

geliştirici Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
(0 İncelemeler) Şubat 27, 2024
Yandex Mail Yandex Mail Yandex Mail Yandex Mail Yandex Mail Yandex Mail

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 27, 2024
Geliştirici
Direct Cursus Computer Systems Trading LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.yandex.mail
Şimdi İndir

Yandex Mail Hakkında Daha Fazla

Yandex Mail, yerleşik çeviri özelliğine sahip, hem iş hem de kişisel yazışmalarınız için kullanabileceğiniz güvenilir e-posta kutunuzdur. Yerleşik virüs taraması ve spam engelleme özelliği ile e-postalarınız güvende. E-postalarınız ve ekleriyle istediğiniz zaman herhangi bir cihazda çalışın; tüm e-posta hesaplarınızı bağlayın.

Bu uygulama, kullanıcıların istenmeyen e-posta bültenlerinden kurtulmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, istenmeyen bültenleri seçerek tek seferde devre dışı bırakabilir ve böylelikle e-postalarını daha düzenli bir şekilde kontrol edebilirler. Bu özellik, kullanıcıların e-posta bültenlerini tek tek açmak ve abonelikten çıkmak için zaman kaybetmelerine gerek kalmadan işlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde halledebilmelerini sağlar.

Uygulama, mail, outlook, yahoo, rambler, iCloud gibi farklı e-posta hesaplarının aynı anda kullanılmasını destekler. Böylece kullanıcılar, tek bir uygulama üzerinden farklı e-posta kutularından gelen e-postaları okuyabilirler. Bu da kullanıcıların e-postalarını daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağlar.

Yandex Mail, entegre bir tarayıcıya sahiptir ve kullanıcılar bu tarayıcıyı kullanarak belgeleri veya fotoğrafları tarayabilir ve taradıkları dosyaları doğrudan e-postalarına ekleyebilirler. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, uygulamadan ayrılmadan hızlı bir şekilde dosyalarını e-postalarına ekleyebilirler.

Uygulama, internet bağlantısı olmadan da kullanılabilir. Örneğin, metroda veya başka bir yerde internet bağlantısı kesilse bile kullanıcılar Yandex Mail ile e-postalarını okuyabilir ve yanıtlayabilirler. İnternet bağlantısı tekrar sağlandığında tüm mesajlar otomatik olarak gönderilir. Bu sayede kullanıcılar, sürekli internet bağlantısı olmadıklarında bile e-postalarından geri kalmazlar.

Yandex Mail, kullanıcıların e-postalarını daha güvenli hale getirmek için çeşitli özellikler sunar. Örneğin, giriş yaparken pin kodu kullanarak başkalarının e-postalarınızı okumasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca, istenmeyen bülten aboneliklerinden akıllı Yandex Mail algoritmaları sayesinde güvenli bir şekilde korunursunuz. Uygulama ayrıca, yerleşik çeviri özelliği sayesinde kullanıcıların yabancı dildeki e-postaları kolayca okumalarını sağlar.

Yandex Mail, kullanıcıların iş veya aile görüşmeleri yapmalarını kolaylaştırmak için görüntülü toplantılar yapabilecekleri bir özellik sunar. Telemost adı verilen bu özellik sayesinde kullanıcılar, herhangi bir cihazda zaman sınırı olmadan görüntülü görüşmeler yapabilirler. Ayrıca, Yandex Takvim ile entegre olan uygulama sayesinde kullanıcılar toplantılarını daha kolay ve düzenli bir şekilde planlayabilirler.

Kullanıcılar, Yandex 360 Premium abonesi olarak özel bir e-posta adresi alabilirler. Bu sayede kullanıcılar, adlarını veya işlerinin faaliyet alanlarını yansıtan benzersiz bir e-posta adresine sahip olabilirler. Örneğin, arzu@icmimar-tasarim.ru gibi. Bu sayede kullanıcıların e-postaları, diğer e-postalardan daha dikkat çekici ve öne çıkar.

Son olarak, Yandex Mail kullanıcıları istedikleri zaman e-postalarını yedekleyebilirler. Örneğin, istemeden önemli bir yazışmayı sildiyseniz, 1 ay değil

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.