header
QR Kod
Whis TR - Sohbet, Parti & Oyun

Whis TR - Sohbet, Parti & Oyun

1.7.6.02 geliştirici WP Group
(0 İncelemeler) Haziran 16, 2024
Whis TR - Sohbet, Parti & Oyun Whis TR - Sohbet, Parti & Oyun Whis TR - Sohbet, Parti & Oyun Whis TR - Sohbet, Parti & Oyun Whis TR - Sohbet, Parti & Oyun Whis TR - Sohbet, Parti & Oyun

En Son Versiyon

Versiyon
1.7.6.02
Güncelle
Haziran 16, 2024
Geliştirici
WP Group
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.voicechat.whistr
Şimdi İndir

Whis TR - Sohbet, Parti & Oyun Hakkında Daha Fazla

Arkadaşlarla engelsiz bağlantı

Whis TR en popüler sesli sohbet topluluğudur. Bu uygulamada, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla güvenli bir şekilde sohbet etme imkanınız var. Türkiye, Kıbrıs, Azerbaycan, Özbekistan, ABD, İngiltere ve Almanya gibi birçok ülkeden insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Konuşulan dil veya mesafe, bağlantınız için bir engel oluşturmaz.

Whis TR, huzur, manevi rahatlık, kendine hakim olma, güven, tatmin gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için gizli ve güvenli bir ortam sunar. Burada arkadaşlarınızla konuşarak rahatlama sağlayabilirsiniz.

Bu uygulamanın özellikleri arasında ücretsiz sesli sohbet odası, ücretsiz çevrimiçi parti, hızlı giriş, harika anlar, efektli hediyeler, metin mesajı iletişimi, eğlenceli oyunlar ve özel lider tabloları bulunur.

Burada grup sohbeti veya doğrudan bağlantı seçeneği sunulmaktadır. Grup sohbeti tercih ederseniz, birçok arkadaşınızla aynı anda bağlantı kurabilir ve canlı partiler düzenleyebilirsiniz. Doğrudan bağlantı tercih ederseniz, güvenli bir şekilde sesli veya yazılı olarak arkadaş edinebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Whis TR, yabancılarla konuşmaktan çekinme, uzun mesafelerden arkadaşlarınızla iletişim kurma ve dil konuşma güçlüklerinden rahatsız olma sorunlarınızı ortadan kaldırır. En iyi çevrimiçi sosyal bağlantı topluluğuna katılmak ve özgürce sesli sohbet etmek için Whis TR'ye katılın. Eğer herhangi bir öneri veya geri bildiriminiz varsa, lütfen whistrfeedback@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.