header
QR Kod
WhatSmiley: stickers WASticker

WhatSmiley: stickers WASticker

12.6.0 geliştirici SiA - Smileys, Stickers, animated GIF & Emoji apps
(0 İncelemeler) Temmuz 08, 2024
WhatSmiley: stickers WASticker WhatSmiley: stickers WASticker WhatSmiley: stickers WASticker WhatSmiley: stickers WASticker WhatSmiley: stickers WASticker WhatSmiley: stickers WASticker

En Son Versiyon

Versiyon
12.6.0
Güncelle
Temmuz 08, 2024
Geliştirici
SiA - Smileys, Stickers, animated GIF & Emoji apps
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.shareitagain.mymoodsmiley
Şimdi İndir

WhatSmiley: stickers WASticker Hakkında Daha Fazla

WhatSmiley is a free app with 1000s creative smileys, cute emojis, crazy animated GIFs and stickers.

Bu uygulama, 10 milyondan fazla mutlu kullanıcıya sahip olan ve en iyi gülümseme uygulaması olduğunu iddia eden bir uygulamadır. Uygulamayı şimdi deneyin!

Uygulama, WhatsApp ile entegre olup, doğrudan WhatsApp sticker klavyesine eklenebilir. Kullanımı kolaydır, bir veya birkaç emoji seçin ve ardından sohbet mesajlaşıcılarınızı seçin.

Özel HD paketler ve harika animasyonlu GIF sticker'lar ile kütüphanenizi özelleştirin. Bu emoji'leri birçok sosyal mesajlaşma uygulamasında kullanabilirsiniz, WhatsApp emojilerinizi, Facebook ve Messenger sohbetlerinizi geliştirebilir, metin mesajlarınızı (MMS), Snapchat emojilerinizi, Viber, Imo, Telegram sticker'larınızı ve daha fazlasını güçlendirebilirsiniz.

Emoji'lerimiz tüm cihazlarda gönderilebilir. Koleksiyonumuz, DAB gibi popüler ve havalı emoji'leri içerir. Özel günler için aşk emoji'leri ve "Seni Seviyorum" resimlerimiz var: Sevgililer Günü, Anneler Günü vb. Ayrıca mutlu doğum günü, sevgi, Noel gibi en iyi GIF'lerimiz de var.

Uygulamamızda özel paketler de bulunmaktadır. Bu paketler arasında şık 3D modelinde emoji GIF'leri, Android O'nun yeni emoji'leri, siyah beyaz aşk, sevimli kediler, standart emoji'lerin gözden geçirilmesi ve HD Kaomoji: Japon emoji'leri bulunmaktadır. Futbol severler için futbol paketi, şükran günü, tatlı Cadılar Bayramı ve Noel için GIF'ler, emoji'ler ve hayvanlar da indirilebilir.

Uygulamamızda, ücretsiz paketler, ücretli paketler ve ödüllendirme videoları ile indirilebilir paketler mevcuttur. Ayrıca bize istediğiniz yeni emoji'leri e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

Uygulamamız sürekli olarak yeni özellikler eklenmektedir ve kullanıcıların sıkılmaması için sık sık yeni emoji ve GIF'ler sunulmaktadır. Premium sürüm, reklamları kaldırmak ve daha fazla işlev eklemek için mevcuttur.

Bu uygulama bir emoji klavyesi değildir ve metin mesajlaşma için değildir. Metin emojileri tüm cihazlarda önceden yüklenir ve bizim emoji'lerimiz görsel olarak (MMS olarak değil, SMS olarak değil) gönderilmelidir, böylece herkes tarafından alınıp gönderilebilir.

Bize ulaşın, fikirleriniz veya sorularınız için bize mesaj bırakın:

E-posta: contact@shareitagain.co

Web sitesi: https://www.shareitagain.co

Bizi takip edin:

Facebook: https://www.facebook.com/EmojiShareItAgain

Instagram: https://www.instagram.com/whatsmiley/

Her gün Sevgi ve Eğlence göndermeyi unutmayın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.