header
QR Kod
WeTV: Asian & Local Drama

WeTV: Asian & Local Drama

geliştirici Image Future
(0 İncelemeler) Şubat 10, 2024
WeTV: Asian & Local Drama WeTV: Asian & Local Drama WeTV: Asian & Local Drama WeTV: Asian & Local Drama WeTV: Asian & Local Drama WeTV: Asian & Local Drama

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 10, 2024
Geliştirici
Image Future
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tencent.qqlivei18n
Şimdi İndir

WeTV: Asian & Local Drama Hakkında Daha Fazla

Finally, here comes the place to watch original and popular shows, dramas and variety shows! WeTV presents selected and top-hit shows and dramas for you to stream with premium watching experience.

WeTV, **Türkçe dilinde** kendi cümleleriniz ile aşağıdaki uygulama açıklamasını en az 5 paragrafta özetleyin ve

HTML kodunu paragraflara ekleyin ve önemli olan kısımları kalın olarak işaretleyin: Diğer özelliklerden bazıları şunlar olabilir: Kategori seçimi: Filmler, dramalar ve çeşitli gösteriler farklı sayfalara kategorize edilmiştir. Belirli bir kategoriyi daha fazla keşfetmek istediğinizde size yardımcı oluruz. İzlemeye devam et: Size son kaldığınız yerden hatırlamanızda ve direkt oradan devam etmenizde yardımcı oluruz. Video çözünürlüğü ayarı: Talebinize göre farklı görüntü kalitelerini seçebilirsiniz. Cep telefonu verisiyle izlediğinizde verinizi korumak için 360P seçebilirsiniz. Ayrıca, **Full HD** (Blu-ray) görüntü kalitesinden keyif alabilir ve izleme deneyiminizi yükseltebilirsiniz. Altyazılar: Sizler için birden fazla dilde ve altyazı seçeneği sunuyoruz. Ayrıca tercihinize göre dil değiştirebilirsiniz. Ekran kontrolü: Parmaklarınızla ekranınızı yukarı ve aşağı kaydırarak ses ve parlaklığı ayarlayabilir, sola ve sağa kaydırarak videoyu geri veya ileri saraiblirsiniz. WeTV için geri bildirimleriniz değerlidir. WeTV kullanırken herhangi bir hata veya sorunla karşılaştığınızda lütfen geri bildirimlerinizi veya yorumlarınızı bizimle paylaşın ve hizmetimizi geliştirmemize yardımcı olmak için service@wetv.vip e-posta adresimize gönderin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.