header
QR Kod
WaParti-Voice chat & Chill

WaParti-Voice chat & Chill

1.60.60 geliştirici Melody Dance
(0 İncelemeler) Mart 24, 2024
WaParti-Voice chat & Chill WaParti-Voice chat & Chill WaParti-Voice chat & Chill WaParti-Voice chat & Chill

En Son Versiyon

Versiyon
1.60.60
Güncelle
Mart 24, 2024
Geliştirici
Melody Dance
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.evif.itrap
Şimdi İndir

WaParti-Voice chat & Chill Hakkında Daha Fazla

Are you too shy to make new friends? Are you feel boring sometimes? Need something funny and meaningful? It is not easy to make new friends in your daily life, but WaParti can make it easy.

WaParti, dünya çapında yeni arkadaşlar edinebileceğiniz, eğlenceli ve çok oyunculu bir sesli sohbet uygulamasıdır. Uygulamayı yükleyip kaydolduktan sonra, yüzünüzü göstermeden istediğiniz zaman özgürce sohbet edebilirsiniz. Sohbeti keyifli ve eğlenceli hale getirelim!

WaParti'nin aşağıdaki özellikleri bulunmaktadır:

【Özgürce Sohbet Edin】 - Metin mesajlarını, sesli ve video sohbetlerini destekler. - Dışarı çıkmadan istediğiniz zaman istediğiniz gibi sohbet edebilir ve dünya çapında yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

【Sesli Sohbet Odalarında Eğlenin】 - Aynı anda en fazla 20 kişiyle sesli sohbet odasına katılabilirsiniz. - Arkadaşlarınızla grup sesli odasında Karaoke yapabilir, oyun oynayabilir veya tatil aktivitelerine katılabilirsiniz.

【Harika Hediye Efektleri】 - Animasyonlu hediyeler, festival hediyeleri ve özel etkinlikler için hediyelerimiz bulunmaktadır. - Kim olduğunuzu göstermek için cool bir giriş sürücüsü ve madalya sahibi olabilirsiniz!

【Arkadaşlarınızla PK Yapın】 - Sesli parti odası düzenleyerek şarkı söyleme, dans etme veya oyun oynama gibi yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. - Arkadaşlarınızla PK yapın ve kaybedenleri cezalandırın!

【Anılarınızı Paylaşın】 - Günlük hayatınızı kaydedin ve güzel anılarınızı paylaşın! - Her gün en taze ve popüler gönderileri önererek, sizi yeni ve çeşitli bir dünyayı takdir etmeye götürelim.

【Aile Topluluğu】 - Favori ailenizi oluşturun veya katılın, aile üyelerinizle hayatınızın eğlencesini paylaşın ve hızlıca yakınlaşın. - Daha fazla aynı fikirdeki arkadaşlarla tanışın ve kendi çevrimiçi sosyal çevrenizi oluşturun. Meydan okumalara katılın ve aile ödülleri ve onur madalyaları kazanın.

WaParti'ye katılın, birlikte sohbetlere ev sahipliği yapın, yeni bir çevrimiçi eğlence tarzı deneyimleyin ve yabancıları yeni arkadaşlara dönüştürün!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.