header
QR Kod
VLLO, My First Video Editor

VLLO, My First Video Editor

9.1.0 geliştirici vimosoft
(0 İncelemeler) Mart 22, 2024
VLLO, My First Video Editor VLLO, My First Video Editor VLLO, My First Video Editor VLLO, My First Video Editor VLLO, My First Video Editor VLLO, My First Video Editor

En Son Versiyon

Versiyon
9.1.0
Güncelle
Mart 22, 2024
Geliştirici
vimosoft
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.darinsoft.vimo
Şimdi İndir

VLLO, My First Video Editor Hakkında Daha Fazla

Anyone can make videos anywhere.
.html VLLO Gizlilik Sözleşmesi : https://www.vllo.io/vllo-privacy-policy.html

VLLO herkes için kolay ancak profesyonel bir su izi olmayan video editörüdür. Günlük vlog veya YouTube videosu yapmak için ilk kez deneyimlerini yaşayanlar için VLLO, dikkat çekici sezgisel görünümüyle mükemmel bir uygulamadır.

VLLO, güçlü özelliklerinin yanı sıra birçok trendi varlık ve telif hakkı olmayan BGM ve SFX içeren tümü bir mobil video düzenleyicidir. VLLO'da içerik üretmek için ihtiyacınız olan her şey ile sorunsuz bir video oluşturma deneyimi yaşayın.

VLLO sizin için son derece kolay bir video editörüdür. Başlangıç ​​seviyesindeki ve ara sıra kullanıcılar, bölünmüş, metin, BGM ve geçiş gibi sezgisel ancak hassas kontrole sahip olacaklarından video düzenlemeyi keyifli bulacaklar. Profesyonel editörler için ise ücretli özellikler, Chroma-key, PIP, mozaik ve keyframe animasyonlarıyla hazırdır.

VLLO'yu hemen indirin ve videolar oluşturmaya hızlı ve basit bir şekilde başlayın. VLLO ile mobil cihazınızda iyi bir video düzenleyin.

+ [Yakınlaştırma ve Uzaklaştırma] Videoyu ekranın ortasında iki parmakla yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz. Arka plan rengini özelleştirebilir veya animasyon efektleri ekleyebilirsiniz. Keyframe animasyonlarını kullanarak hareketli olmayan bir videoya etkileyici bir duygu katabilirsiniz.

+ [Mozaik Keyframe] Bulanık veya piksel mozaik bir keyframe ayarlayabilir ve onları istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.

+ [AI Yüz Takibi] Mozaik, çıkartma ve metin gibi nesneleri, bir karede görüntüden diğerine geçtiklerinde yüzlerin otomatik olarak takip etmesini sağlayabilirsiniz.

+ [Kolay Klipleri Düzenleme] Kırpma, bölme, hız, ters çevirme, yeniden düzenleme ve ek resim veya videolar ekleme gibi kliplerin düzenlenmesi kolaydır.

+ [Çeşitli Video Oranları] İnstagram, YouTube, kare veya diğer yaygın video oranlarında video oluşturabilirsiniz.

+ [Filtreler ve Renk Düzeltme] Çeşitli filtreler ve renk düzeltme ile daha sofistike bir video oluşturun. Parlaklık, kontrast, renk tonu/yoğunluk ve gölgeleri ayarlayın.

+ [Profesyonel Geçişler] Düz, kaydırma ve solma gibi sorunsuz geçişlerden pop art tarzı grafiklere kadar birçok trendi uygulayın.

+ [PIP] PIP (Resim içinde Resim) ile videonuza video, resim veya GIF katmanı ekleyin.

+ [Chroma-Key] Tek bir dokunuşla arka planı kaldırmak için chroma-key kullanın!

+ [4K Çözünürlük] Yüksek çözünürlüklü 4K video oluşturun.

BGM / SFX / Voiceover

+ 1.000'den fazla telifsiz arka plan müziği farklı tonlarla hazır.

+ Cihazınızda depolanan müzikleri içe aktarabilirsiniz.

+ Sesin başlangıçta yavaş yavaş ve sonunda yavaş

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.