header
QR Kod
Univerbal - AI Language Tutor

Univerbal - AI Language Tutor

2.12.4 geliştirici Quazel
(0 İncelemeler) Haziran 27, 2024
Univerbal - AI Language Tutor Univerbal - AI Language Tutor Univerbal - AI Language Tutor Univerbal - AI Language Tutor Univerbal - AI Language Tutor Univerbal - AI Language Tutor

En Son Versiyon

Versiyon
2.12.4
Güncelle
Haziran 27, 2024
Geliştirici
Quazel
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.chatexpo
Şimdi İndir

Univerbal - AI Language Tutor Hakkında Daha Fazla

Meet Univerbal (formerly Quazel), your AI Language Tutor and conversation partner here to help you get fluent. Practice your language skills by talking in real-life scenarios about what you're interested in. Receive instant feedback and ask grammar and vocabulary questions in your known language. Univerbal is like having a tandem practice partner, creating a safe space to make mistakes, learn, and flourish. Whether it's English, Spanish, French, or Italian, embark on your journey to fluency!

Bir yapay zeka konuşma ortağı olarak, Univerbal ile günlük senaryolarda konuşma pratiğinin tadını çıkarın. Süpermarketlerde kasada konuşun, parkta birisiyle tanışın veya Fransız bir bistroya gidin - yapay zeka ortağınız yerel bir konuşmacı gibi yanıt verir.

İnteraktif bir AI öğretmen olarak, dilbilgisi veya kelime sorununuz mu var? Univerbal bu noktada öne çıkıyor. Yapay zeka öğretmeniniz sizi hızla herhangi bir sorunuzdan geçirir.

Konuşma geribildirimi alın: Gönderdiğiniz her mesaj için anında düzeltme alın. Yapay zeka öğretmenimiz, dil becerilerinizin gelişmesine yardımcı olarak nerede ilerleme kaydedebileceğinizi belirler. Konuşmanın ardından, ilerlemenizi vurgulayan kişiselleştirilmiş bir değerlendirme alın.

Kişiselleştirilmiş Konuşmalar: İlgi alanlarınıza, seviyenize ve ilerlemenize göre konuşmalar yapın. Veya tamamen özgürce özelleştirebileceğiniz konuşma konuları oluşturun.

Öğrenme Yardımcıları: Dil öğrenme yolculuğunuzda yardımcı konuşma görevleri, kelime alıştırmaları, ipuçları ve yerleşik bir çevirmen kullanın.

İlerleme Genel Bakışı: Kelime bilginizi ve genel ilerlemenizi, kullanımınızla ilgili istatistiklerle birlikte takip edin.

Cebinize bir yapay zeka öğretmen ekleyin ve akıcılığa doğru konuşmalarınızla ilerleyin. Bugün bir haftalık ücretsiz deneme sürenize başlayın, hiçbir bağlayıcılık olmadan!

20'den fazla dil seçeneği arasından seçim yaparak dil çeşitliliğinin keyfini çıkarın. Hollanda, Almanca, Yunanca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Çince ve daha fazlası dahil.

Deneme süreniz boyunca istediğiniz kadar konuşma pratiği yapın. Univerbal'i severseniz, Univerbal Pass'e yükseltmeyi ve dil yolculuğunuza devam etmeyi düşüneceğinizden eminiz.

Soru veya geri bildirimleriniz için yo@univerbal.app adresine e-posta gönderin veya Discord'da ekibimizle bağlantı kurun.

Gizlilik Politikamız: https://www.univerbal.app/privacy-policy

Hizmet Şartlarımız: https://www.univerbal.app/terms-of-service

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.