header
QR Kod
Twitch: Canlı Oyun Yayını

Twitch: Canlı Oyun Yayını

geliştirici Twitch Interactive, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Twitch: Canlı Oyun Yayını Twitch: Canlı Oyun Yayını Twitch: Canlı Oyun Yayını Twitch: Canlı Oyun Yayını Twitch: Canlı Oyun Yayını Twitch: Canlı Oyun Yayını

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Twitch Interactive, Inc.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
tv.twitch.android.app
Şimdi İndir

Twitch: Canlı Oyun Yayını Hakkında Daha Fazla

Twitch'te binlerce topluluğun favori yayıncılarla bir araya getiriyoruz. Sevdiğimiz oyunlarda, keyifte, eğlencede, heyecanda birbirimizle buluşuyor, sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Twitch'i hemek indirin ve canlı oyunlar, müzik, spor, espor, podcast, yemek programı, IRL yayınları ve aklınıza gelebilecek güzel, tuhaf, absürd daha ne varsa her şeyin keyfini çıkaran milyonların arasına katılın. Sohbette görüşmek üzere.

Twitch, çeşitli türlerde canlı yayınların yapıldığı bir platformdur. Bu platformda, video oyunlarından müzik festivallerine, roket fırlatışlarından keçi yogasına kadar çeşitli konularda canlı yayınlar yapılmaktadır.

Platform, bir topluluk olarak tanımlanabilir ve herkesin ortak bir noktada birleştiği bir yerdir. Burada insanlar, ilgi duydukları konularla ilgili yayıncılar ve diğer izleyicilerle iletişim kurabilir ve birbirlerine destek olabilirler.

Twitch, yeni yayıncıların desteklenmesine de olanak sağlar. Yeni yayıncılar, uygulama üzerinden hesap açarak kolayca yayın yapmaya başlayabilir ve izleyicilerden abonelik ve destek alabilirler. Bu destek, ayrıcalıklı avantajlarla karşılanabilir.

Platformda canlı yayınlanan içerik sadece popüler oyunlarla sınırlı değildir. Müzik festivalleri, roket fırlatışları, Tokyo'da sokak gezileri ve hatta keçi yogası gibi farklı konulardaki canlı yayınlar da bulunmaktadır.

Twitch uygulaması, kullanıcıların tercihlerine göre ayarlanabilen koyu moda sahiptir. Siyah ve mor renklerin birlikte kullanımı, görsel olarak oldukça çekicidir.

Uygulama hizmet koşulları ve gizlilik politikası, kullanıcıların erişebileceği şekilde belirtilmiştir ve Nielsen TV Ratings gibi pazar araştırmaları için kullanılan ölçüm yazılımının bulunduğu da açıkça belirtilmiştir.

Kullanıcılar, platformla ilgili geri bildirim ve yardım almak için Destek Merkezi'ni ziyaret edebilirler. Bu sayede, herhangi bir sorunla karşılaştıklarında kolayca yardım alabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.