header
QR Kod
Turnip - Talk to Friends

Turnip - Talk to Friends

5.6.3 geliştirici Turnip Media
(0 İncelemeler) Şubat 24, 2024
Turnip - Talk to Friends Turnip - Talk to Friends Turnip - Talk to Friends Turnip - Talk to Friends Turnip - Talk to Friends

En Son Versiyon

Versiyon
5.6.3
Güncelle
Şubat 24, 2024
Geliştirici
Turnip Media
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
gg.turnip.android
Şimdi İndir

Turnip - Talk to Friends Hakkında Daha Fazla

Turnip, a place to connect with friends, followers and join communities you like. Create your own community groups for friends, family and followers. Talk with them over voice chat, share large photos and videos, host watch parties. Turnip lets you attend, listen & participate in live events and contests of your interest about your favourite books, movies, video games, sports, TV shows, music, technology & win prizes.

Birlikte olduğunuz insanlara yakın olun. Turnip ile arkadaşlarınızla takılabilir, iletişimde kalabilirsiniz.

İzleme partisi düzenleyin - Birlikte film, müzik, YouTube videoları izleyerek eğlenin.

Sesli görüşme yapın - Sesli sohbet özelliği sayesinde en zayıf ağ bağlantılarında bile 16'dan fazla kişiyi davet edip konuşabilirsiniz. Oyun oynarken veya sıradan bir sohbet için arkadaşlarınızla grup sesli görüşmelerine katılın.

Anılarınızı paylaşın - Arkadaşlarınızla grup sohbetinde ilginç ve eğlenceli anılarınızı paylaşmak için metin mesajları, fotoğraflar, videolar, müzikler, çıkartmalar, GIF'ler, dosyalar ve belgeler gönderin. 2GB'a kadar büyük dosyaları, fotoğrafları, videoları yükleyin ve indirin ve topluluktaki diğer insanlarla paylaşın.

İlgi alanlarınızı takip edin

İlgi alanlarınızı keşfedin ve YouTube, ünlüler, finans, müzik, spor, oyun veya kendi okulunuz veya üniversite kulübünüz gibi herhangi bir topluluğa katılın. Influencer'larla doğrudan konuşun ve benzer düşünen insanlarla etkileşime geçin.

Canlı etkinliklere ve yarışmalara katılın

Etkinliklere ve yarışmalara katılın, evinizin rahatlığında metin sohbet mesajları ve sesli görüşmelerle benzer düşünen insanlarla konuşun. Anime tartışmalarına katılın, spor görüşlerine katılın, pop kültürü tartışmalarına katılın, müziklerinizi, hikayelerinizi paylaşın veya komedi performanslarınızı açık mikrofon gecelerinde sergileyin. Yarışmalara katılarak nakit ödüller ve hediyeler kazanın.

Hayran etkinliklerine, talk-showlara ve radyo oturumlarına katılın

Fun etkinliklerden, favori influencer'larınızla buluşmalara kadar canlı etkinlik odalarına katılın. Favori YouTuber'larınızla, influencer'larınızla ve ünlülerle tanışın, konuşun ve sohbet edin. Trend olan konuları, haber güncellemelerini ve dedikoduları kapsayan sosyal radyo etkinliklerini dinleyin.

Takipçileriniz için topluluklar oluşturun

Topluluklarınızda sesli, sohbet odalarıyla yönetin ve hayranlarınızla, izleyicilerinizle, takım arkadaşlarınızla, arkadaşlarınızla ve ailenizle etkileşime geçin. Sesli sohbetle takipçilerinizle konuşun veya en son YouTube videosu hakkında sohbet edin, soruları yanıtlayın, tavsiyelerinizi paylaşın veya günlük güncellemeler yayınlayın. Film, müzik, spor klipleri veya YouTube videoları için izleme partileri başlatın. Topluluğunuzdaki insanlar ilginç müzik, oyunlar ve sporlar hakkında en sevdikleri YouTube çalma listelerini paylaşabilir.

Canlı sohbet mesajlaşma özelliğini kullanarak sosyalleşin ve benzer düşünen insanlarla tanışın. Arkadaşlarınızı ve topluluk üyelerini davet edin. Sesli sohbet edin, metin mesajları

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.