header
QR Kod
TRT Rafadan Tayfa Mahalle

TRT Rafadan Tayfa Mahalle

1.6.3 geliştirici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
(0 İncelemeler) Haziran 09, 2024
TRT Rafadan Tayfa Mahalle TRT Rafadan Tayfa Mahalle TRT Rafadan Tayfa Mahalle TRT Rafadan Tayfa Mahalle TRT Rafadan Tayfa Mahalle TRT Rafadan Tayfa Mahalle

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.3
Güncelle
Haziran 09, 2024
Geliştirici
Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.trtcocuk.rafadantayfamahallemeselesi
Şimdi İndir

TRT Rafadan Tayfa Mahalle Hakkında Daha Fazla

Mahallede ortalık yine karıştı. Herkes birlik içinde mahallesini savunuyor. Rafadan Tayfa'yla birlikte, bu mücadelede sen de onlara katıl ve mahalleyi kurtar. Türk kültürün strateji ile harmanlanmasından oluşan bu harika strateji oyunu keyifli maceralar yaşamanızı sağlayacak.

KAZANIMLAR: Bu uygulama, 8 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır ve çocukların el göz koordinasyonu, strateji, mantık yürütme, planlama, dikkat ve işlev bilme becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

8 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN RAFADAN TAYFA: Bu oyun, çocukların gelişimine katkıda bulunmak için tasarlanmıştır ve 8 yaş ve üzeri çocuklar için uygun bir şekilde hazırlanmıştır.

ÖNE ÇIKANLAR: Uygulamada, 3 farklı ortam ve 3 farklı macera sunulmaktadır. Ayrıca, zorluk seviyesi giderek artarak çocukların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Çocuklar, oyunu kazanmak için tanıma ve düşünme becerilerini kullanmalıdır.

Hadi durma şimdi indir! Ekibin sana ihtiyacı var. Bu uygulama, çocukların gelişimine katkıda bulunmak için tasarlanmıştır ve onları eğlenceli bir dünyada maceraya çıkarmaktadır. Çocukların becerilerini geliştirmelerine ve eğlenirken öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.