header
QR Kod
The Sims™ FreePlay

The Sims™ FreePlay

5.82.1 geliştirici ELECTRONIC ARTS
(0 İncelemeler) Şubat 29, 2024
The Sims™ FreePlay The Sims™ FreePlay The Sims™ FreePlay The Sims™ FreePlay The Sims™ FreePlay The Sims™ FreePlay

En Son Versiyon

Versiyon
5.82.1
Güncelle
Şubat 29, 2024
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.ea.games.simsfreeplay_row
Şimdi İndir

The Sims™ FreePlay Hakkında Daha Fazla

From the creators of The Sims™ comes a complete Sims experience on mobile! Grow SimTown to expand your Sim community and create an entire town with your own style, personalities and dreams! Complete goals to earn Simoleons and pick up rewards along the way. Keep your Sims happy and watch them thrive as you help them live a fun and fulfilled life!

SIM-ULATING POSSIBILITIES, yani "Olanakları Simüle Etme", baştan aşağıya - ve zemininden tavanına - Simlerinizin hayatının her yönünü özelleştirin! 34 Sim'i şık görünümlü tutun ve yüzme havuzları, çok katlı yapılar ve inanılmaz dekorla donatılmış hayallerindeki evlerini tasarlayın ve inşa edin. Daha fazla Sim alıp aile kurduğunuzda, Sim Kasabanızı bir evcil hayvan dükkanı, otomobil satış bayii, alışveriş merkezi ve hatta özel bir villa plajıyla genişletin! İç mimarinizi ve iç tasarımcınızı aynı anda ortaya çıkararak kendinizi ifade edin ve kendi Sim hikayenizi anlatın. Gerçek arkadaşlarınızın Sim Kasabalarını ziyaret edin, burada yeni ilişkiler kurabilir ve arkadaşlarınızın iç tasarım becerilerini kendinizinkilerle karşılaştırabilirsiniz.

BAĞLANTIDA KALIN Birlikte yaşam daha güzeldir. İlişkiler kurun, aşık olun, evlenin ve aile kurun. Ömür boyu arkadaşlar edinin ve evcil hayvanlarınızı bakın. Havuz partileri düzenleyin ve dışarıda mangal yapın ya da film gecesi için şömine başına sıkışın. Biraz macera mı istiyorsunuz? Simler birbirleriyle anlaşamadığında bolca drama yaşanabilir. Gençlerle saçmalayın, aile üyelerine kaba davranın veya hatta evlilik teklifine hayır deyin! Bebeklerden yaşlılara, mükemmel Sim hikayeniz her yaşam aşamasında gerçekleşebilir. Aşk ve arkadaşlıklar mı? Drama ve ayrılıklar mı? Seçim her zaman sizindir.

HEM İŞ HEM EĞLENCE Bir Sim'in işe ihtiyacı var! Farklı hayal kariyerlerine başlayın ve hatta Simlerin Polis Merkezi, Film Stüdyosu ve Hastane'deki günlerini takip edin. Simleriniz işe gittikçe daha fazla yetenek öğrenir ve maaşlarını yükseltir, size ödüller verir ve başarıya giden bir yola koyar. Boş zamanlarında yemek pişirme, moda tasarımı, salsa dansı ve köpek eğitimi gibi farklı hobiler seçin. Ne kadar çok uğraşırlarsa, çocuklardan gençlere ve yetişkinlere kadar ne kadar mutlu olacakları o kadar artar. Simlerinizin seveceği bir hayat yarattığınızda olanaklar sınırsızdır!

BİZİ TAKİP EDİN Twitter @TheSimsFreePlay Facebook.com/TheSimsFreePlay Instagram @TheSimsFreePlayEA

LÜTFEN DİKKAT: - Bu oyun 1,8GB toplam depolama alanı gerektirir. - Bu oyun ücretsiz oynanabilir, ancak bazı ekstra öğeler için gerçek para ödeyebilirsiniz, ki bu durumda Google hesabınızdan ücret alınır. Cihaz ayarlarınızı düzenleyerek uygulama içi satın almayı devre dışı bırakabilirsiniz. - Bu oyun reklam içerir. - Oynamak için bir ağ bağlantısı gereklidir.

Kişisel Bilgilerimi Satma: https://tos.ea.com/legalapp/WEBPRIVACYCA/US/en/PC/ Kullanıcı Sözleşmesi: terms.ea.com Gizlilik ve Çerez Politikası: privacy.e

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.