header
QR Kod
Telugu 101 - Learn to Write

Telugu 101 - Learn to Write

1.5 geliştirici Aspul Studios LLC
(0 İncelemeler) Haziran 18, 2024
Telugu 101 - Learn to Write Telugu 101 - Learn to Write Telugu 101 - Learn to Write Telugu 101 - Learn to Write Telugu 101 - Learn to Write Telugu 101 - Learn to Write

En Son Versiyon

Versiyon
1.5
Güncelle
Haziran 18, 2024
Geliştirici
Aspul Studios LLC
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.aspulstudios.telugu101
Şimdi İndir

Telugu 101 - Learn to Write Hakkında Daha Fazla

Learn to write and pronounce Telugu alphabets with our fun and interactive app.

Bu uygulama, farklı modlar sayesinde kullanıcıların alfabeyi öğrenmelerine ve yazı becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. EASY modu, harfleri izlemenize yardımcı olmak için bir rehber el sağlar. NORMAL modu, yazı hassasiyetinizi arttırmanıza olanak tanır. FREESTYLE modu ise size kendi benzersiz tarzınızda yazma ve diğer modlardan ne kadar öğrendiğinizi kontrol etme fırsatı verir.

Yeni harfleri öğrendikçe ve ustalaştıkça, uygulama üzerinden arkadaşlarınızla puanlarınızı paylaşabilirsiniz. İlerlemenizi kutlayın ve diğerlerine ilham verin!

Uygulamamız tamamen reklamsızdır, bu da baştan sona kesintisiz bir öğrenme deneyimi sağlar. Ücretsiz olarak belirli bir seçkiyi denedikten sonra, tam içeriğe basit bir uygulama içi satın alma ile erişebilirsiniz.

Sizden gelen geri bildirimler bizim için değerlidir! Lütfen gelecekteki güncellemeler için yeni özellikler önermek için aspulstudios.com/telugu/android/contact adresini ziyaret edin. Eğer uygulamamızdan faydalanıyorsanız, bunu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Teşekkür ederiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.