header
QR Kod
Smart TV için Evrensel Kumanda

Smart TV için Evrensel Kumanda

1.7.6 geliştirici BoostVision
(0 İncelemeler) Şubat 21, 2024
Smart TV için Evrensel Kumanda Smart TV için Evrensel Kumanda Smart TV için Evrensel Kumanda Smart TV için Evrensel Kumanda Smart TV için Evrensel Kumanda Smart TV için Evrensel Kumanda

En Son Versiyon

Versiyon
1.7.6
Güncelle
Şubat 21, 2024
Geliştirici
BoostVision
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.boost.universal.remote
Şimdi İndir

Smart TV için Evrensel Kumanda Hakkında Daha Fazla

Smart TV için Evrensel Kumanda, sizi Roku, Fire, LG, Samsung, TCL TV gibi birden fazla akıllı TV arasında uzaktan kumandaları sık sık değiştirme zahmetinden kurtarabilecek yararlı bir TV uzaktan kumanda uygulamasıdır. Smart TV'nizle aynı WiFi altında olduğu sürece, bu çok işlevli uzaktan kumanda uygulaması, tıpkı gerçek bir fiziksel uzaktan kumanda gibi TV'yi kolayca açmanıza/kapatmanıza, kanalları yönetmenize, ses seviyesini değiştirmenize ve içerik oynatmayı kontrol etmenize yardımcı olabilir.

TV uzaktan kumanda uygulaması, akıllı TV'lerinizin kontrolünü kolaylaştıran bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde aynı WiFi ağına bağlı olan tüm akıllı TV'lerinizi otomatik olarak algılayabilirsiniz. Böylece ayrı ayrı uzaktan kumandalarla uğraşmak zorunda kalmadan tüm TV'lerinizi tek bir cihazdan kontrol edebilirsiniz. Bu da zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

Uygulamanın en önemli özellikleri arasında hızlı uzaktan kumandalı TV, ses seviyesi kontrolü, geri alma ve hızlı ileri alma özelliklerine sahip olması yer alıyor. Bu sayede TV izlemek daha keyifli ve pratik hale geliyor. Ayrıca duyarlı dokunmatik yüzey sayesinde TV'yi verimli bir şekilde kontrol etmek de mümkün oluyor.

Arama yaparak hızlı metin girişi ve favori şovlarınızı veya filmlerinizi bulabileceğiniz bu uygulama sayesinde daha fazla rahatlık elde edebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzdan veya tabletinizden Smart TV'yi açıp kapatmak da mümkün. Bu sayede daha da fazla kolaylık sağlanmış oluyor.

Uygulama ayrıca yerel albümünüzden fotoğraf ve videoları TV'nizde yayınlamanızı da sağlıyor. Ayrıca düşük gecikmeyle telefon ekranınızı büyük TV'lere yansıtmanıza da imkan tanıyor. Böylece daha büyük bir ekranda keyifle telefonunuzdaki içerikleri izleyebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Evrensel yedek uzaktan kumanda uygulamasını indirip kurduktan sonra TV markanızı veya Stick'i seçerek uygulamayı Smart TV'nize bağlamanız yeterli. Ancak sorun yaşarsanız, sorun giderme adımlarını takip ederek sorununuzu çözebilirsiniz. Uygulamanın yasal uyarısında, uygulamanın resmi olmadığı ve herhangi bir TV markasına bağlı olmadığı belirtiliyor. Ayrıca kullanım koşulları ve gizlilik politikası linkleri de verilmiş.

Türkçe dil desteği sunan bu uygulamayı kullanarak TV izleme deneyiminizi daha keyifli ve kolay hale getirebilirsiniz. Sayfayı ziyaret ederek uygulamayı daha detaylı inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Ancak unutmayın ki uygulama, tüm TV modellerinde çalışmayabilir ve üretici firma herhangi bir sorunun sorumluluğunu üstlenmiyor.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.