header
QR Kod
Roblox

Roblox

2.617.654 geliştirici Roblox Corporation
(0 İncelemeler) Mart 31, 2024
Roblox Roblox Roblox Roblox Roblox Roblox

En Son Versiyon

Versiyon
2.617.654
Güncelle
Mart 31, 2024
Geliştirici
Roblox Corporation
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.roblox.client
Şimdi İndir

Roblox Hakkında Daha Fazla

Roblox yaratıcı olmanı, deneyimlerini arkadaşlarınla paylaşmanı ve hayal edebileceğin her şeyi olmanı sağlayan nihai sanal evrendir. Milyonlarca kişiye katıl ve küresel bir topluluk tarafından yaratılan sonsuz çeşitlilikteki engin dünyaları keşfet!

Zaten bir hesabın var mı? Eğer öyleyse, mevcut Roblox hesabınla giriş yap ve sonsuz Roblox çoklu evrenini keşfet. Bu, milyonlarca dünyanın keşfedileceği ve birlikte eğlenebileceğin bir platformdur.

Bu platform, destansı maceraların tadını çıkarmak isteyenler için idealdir. Rakiplerle dünya çapında yarışmak mı istiyorsun? Yoksa sadece arkadaşlarınla sohbet etmek ve vakit geçirmek mi istiyorsun? Roblox, topluluk tarafından oluşturulan devasa bir dünya kütüphanesine sahiptir, bu da her gün yeni ve heyecan verici şeyler keşfedebileceğin anlamına gelir.

Roblox, istediğin zaman ve istediğin yerde birlikte keşfetmeni sağlar. Platformlar arası desteği sayesinde, bilgisayar, mobil cihaz, Xbox One veya VR gözlük kullanarak arkadaşlarınla ve diğer milyonlarca insanla birlikte oyun oynayabilirsin.

Hayal edebileceğin her şeyi yapabilirsin! Yaratıcı ol ve benzersiz tarzını göster. Avatarını bir sürü farklı şapka, tişört, yüz ifadesi, ekipman ve daha fazlasıyla özelleştir. Sürekli genişleyen öğe kataloğu sayesinde, yaratıcılığına sınır yok.

Arkadaşlarınla sohbet etmek için chat özelliklerini, özel mesajları ve grupları kullanabilirsin. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınla birlikte eğlenebilirsin.

Kendi dünyalarını yaratmak için https://www.roblox.com/develop adresine gidebilirsin. Herhangi bir sorunla karşılaşırsan, https://en.help.roblox.com/hc/en-us adresinden destek alabilir veya https://corp.roblox.com/contact/ üzerinden iletişime geçebilirsin. Gizlilik politikamızı https://www.roblox.com/info/privacy adresinden, ebeveyn rehberini https://corp.roblox.com/parents/ adresinden ve kullanım koşullarını ise https://en.help.roblox.com/hc/en-us/articles/115004647846 adresinden inceleyebilirsin.

Lütfen dikkat et: Roblox'a katılmak için internet bağlantısı gereklidir. En iyi kullanım deneyimi için Wi-Fi bağlantısı önerilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.