header
QR Kod
ReelShort

ReelShort

1.3.02 geliştirici NewLeaf Publishing
(0 İncelemeler) Şubat 23, 2024
ReelShort ReelShort ReelShort ReelShort ReelShort ReelShort

En Son Versiyon

Versiyon
1.3.02
Güncelle
Şubat 23, 2024
Geliştirici
NewLeaf Publishing
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.newleaf.app.android.victor
Şimdi İndir

ReelShort Hakkında Daha Fazla

Aynı filmlerden, televizyon programlarından ve gerçekten kullanmadığınız aboneliklerden sıkıldınız mı?

ReelShort, hiçbir yerde daha önce görülmemiş orijinal kısa formatlı dizi serilerini içeren HD yayın platformudur. Bu platform, gelecek nesile ait ve video şovlarını izleme ve tüketme şeklinizi değiştiriyor. Her bölüm 1 dakika uzunluğundadır ve bu, hareket halindeyken izlemeyi kolaylaştırıyor. Mobil cihazlarınızdan herhangi birinden yayın yapabilirsiniz, sadece koltuğunuzda rahatlayın, öğle yemeğinde veya hatta tuvaletteyken bile (evet, nasıl olduğunuzu biliyorsunuz). 😄

ReelShort ile sınırsız dizi, haftalık yeni diziler ve bölümlere ve seveceğiniz türlerden saatlerce eğlenceye erişebilirsiniz. Drama, romantizm, gerilim, gerilim dolu ve hatta göz yaşartıcı olanlar da dahil olmak üzere birçok türden şovlar bulunmaktadır. Her bir şov, ReelShort'ta tamamen özel olarak onlarca ila binlerce bölüme sahiptir ve herkes için bir şeyler sunmaktadır.

ReelShort'ta sizi bekleyenler arasında bağımlılık yapıcı orijinal mini dizi serileri, tüm orijinal ve özel şovlara sınırsız erişim, editörler tarafından seçilen şov serileri, binlerce saatlik hızlı ve hareket halindeyken izleyebileceğiniz eğlence ve mobil cihazlardan izleyebilme veya akıllı TV'nize aktarabilme özellikleri bulunmaktadır. Bu platform, en yeni nesil ücretsiz kısa süreli şovların tadını çıkarmanız için tamamen sizin. "Ne kaybedeceksin ki?" Hemen indir!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.