header
QR Kod
Rakuten Viber Messenger

Rakuten Viber Messenger

geliştirici Viber Media S.à r.l.
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Rakuten Viber Messenger Rakuten Viber Messenger Rakuten Viber Messenger Rakuten Viber Messenger Rakuten Viber Messenger Rakuten Viber Messenger

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Viber Media S.à r.l.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.viber.voip
Şimdi İndir

Rakuten Viber Messenger Hakkında Daha Fazla

Rakuten Viber, dünya üzerinde bir milyardan fazla kişiyi birbirine bağlayan güvenli, eğlenceli ve heyecan verici bir mesajlaşma ve telefonla arama uygulamasıdır!

Rakuten Viber, ücretsiz sesli, görüntülü ve metin mesajı göndermenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Grup sohbetleri, hatırlatıcılar ve daha birçok özelliği barındıran Viber, iletişim kurmayı kolaylaştırır.

Uygulama, dünya çapında sınırsız ve ücretsiz Viber-Viber aramaları yapmanıza olanak sağlar. Hatta aynı anda 60 kişiyi bile arayabilirsiniz. Viber, arkadaşlarınız, aileniz ve meslektaşlarınızla bağlantı kurmak için mükemmeldir.

Tüm özel aramalar, sohbetler ve grup sohbetleri uçtan uca şifreleme ile korunur. Bu, mesajlarınızın gerçekten özel olduğundan emin olmanızı sağlar. Rakuten Viber dahi bu mesajlara erişemez.

Viber Out özelliği sayesinde düşük maliyetli uluslararası aramalar yapabilirsiniz. Sabit hatlara veya mobil numaralara Viber Out aboneliği ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca, yeterli dakika satın alarak dünyanın herhangi bir yerindeki kişilerle arama yapabilirsiniz.

Viber, 250 kişiye kadar üyelerin bulunduğu grup sohbetleri oluşturmanıza olanak sağlar. Anketler, testler ve @bahsetmeler gibi özelliklerle grup sohbetlerinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Sohbetlerinize eğlence katmak için GIF'ler ve çıkartmalar kullanabilirsiniz. Ayrıca, mesajlarınızın belirli bir süre sonra kaybolmasını sağlayan kaybolan mesaj özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Topluluk ve kanallar sayesinde ilgi alanlarınıza göre içerik alabilir ve benzer düşünen kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca, YZ botları ile birçok hizmete erişebilirsiniz, örneğin moda haberleri, seyahat rezervasyonları ve fatura ödemeleri gibi.

Sohbetlerde emojilerle karşılık vererek duygularınızı ifade edebilir ve hatırlatıcılar kurarak önemli görevleri asla unutmazsınız. Rakuten Viber, Rakuten Group'un bir parçasıdır ve hizmetleri için hükümler ve koşullar geçerlidir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.