header
QR Kod
QR ve Barkod Okuyucu

QR ve Barkod Okuyucu

2.2.58 geliştirici Gamma Play
(0 İncelemeler) Haziran 11, 2024
QR ve Barkod Okuyucu QR ve Barkod Okuyucu QR ve Barkod Okuyucu QR ve Barkod Okuyucu QR ve Barkod Okuyucu QR ve Barkod Okuyucu

En Son Versiyon

Versiyon
2.2.58
Güncelle
Haziran 11, 2024
Geliştirici
Gamma Play
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gamma.scan
Şimdi İndir

QR ve Barkod Okuyucu Hakkında Daha Fazla

QR ve Barkod Okuyucu piyasadaki en hızlı QR / barkod okuyucudur. QR ve Barkod Okuyucu her Android cihaz için basilica uygulamalardan biridir.
Her türlü QR kod ve barkod türünü okuyabilen, ücretsiz ve kullanıcı dostu bu uygulama, tüm tarama ihtiyaçlarınızı tek bir yerde karşılar.

QR ve Barkod Okuyucu, metin, url, ISBN, ürün, kişi, takvim, e-posta, konum, Wi-Fi ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm QR / barkod tiplerini tarayıp okuyabilir. Bu sayede kullanıcıya yalnızca ilgili seçenekler sunulur ve uygun şekilde harekete geçebilir.

Bu uygulama, Android cihazlar için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir uygulamadır ve bir QR kod okuyucu ve barkod okuyucu özelliklerinin yanı sıra, QR kod tarama ve barkod tarama işlevlerini de bünyesinde barındırır.

Uygulama içerisinde yer alan QR kod üreteci sayesinde, kendi QR kodlarınızı çeşitli amaçlar için oluşturabilirsiniz. Ücretsiz QR kod okuyucu ve barkod okuyucu özellikleri, uygulamayı tüm Android kullanıcıları için ek maliyet gerektirmeden erişilebilir kılar.

Android cihazlarında sorunsuz bir kullanım deneyimi sağlayan bu uygulama, flaşlı QR kod okuyucu ve barkod okuyucu özelliklerine de sahiptir. Ayrıca, çevrimdışı QR kod okuyucu ve barkod okuyucu özellikleri sayesinde internet bağlantınız olmadığında bile kullanılabilir.

Wi-Fi ağlarına kolayca bağlanmak için Wi-Fi bağlantısı için QR kod okuyucu ve etkinlik ve konserler için biletlerinizi tarayabilmeniz için etkinlik bileti için QR kod okuyucu özellikleri de mevcuttur.

Son olarak, iletişim bilgileri için QR kod okuyucu sayesinde iletişim bilgilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Kısacası, Android kullanıcıları için eksiksiz bir çözüm olan bu uygulama, tüm QR kod ve barkod türlerini okuyabilen, ücretsiz ve kullanıcı dostu bir uygulamadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.