header
QR Kod
Preply: Dil Öğrenme Uygulaması

Preply: Dil Öğrenme Uygulaması

6.26.0 geliştirici Preply Inc.
(0 İncelemeler) Haziran 18, 2024
Preply: Dil Öğrenme Uygulaması Preply: Dil Öğrenme Uygulaması Preply: Dil Öğrenme Uygulaması Preply: Dil Öğrenme Uygulaması Preply: Dil Öğrenme Uygulaması Preply: Dil Öğrenme Uygulaması

En Son Versiyon

Versiyon
6.26.0
Güncelle
Haziran 18, 2024
Geliştirici
Preply Inc.
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.preply
Şimdi İndir

Preply: Dil Öğrenme Uygulaması Hakkında Daha Fazla

Yabancı dili konuşarak öğrenme deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarmaya hazır mısınız? Preply yabancı dil öğrenme uygulaması sayesinde İngilizce, Almanca, İspanyolca, Türkçe ve Fransızca öğrenebilirsiniz. İngilizce dersler almak istiyorsanız ya da merak ettiğiniz başka diller varsa bu uygulama ile öğrenmek artık çok kolay.

Preply, yüksek kaliteli dersler ve öğretmenlerin yer aldığı yabancı dil öğrenmeyi kolaylaştıran bir uygulamadır. Uygulama, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve diğer yabancı dilleri öğrenmek isteyenler için ideal bir seçenektir. Önemli bilgi: %20 indirimden faydalanmak için ilk dersinizi ayırtırken APP20 kodunu kullanabilirsiniz. Uygulama, yabancı dil öğrenme sürecini daha eğlenceli hale getirerek, dil öğrenme oyunlarını da içerir.

Preply, dünya genelindeki öğretmenlerle çalışmanızı sağlar. Öğrenmek istediğiniz dil İngilizce, İspanyolca, Almanca veya başka bir dil olabilir, ancak Preply'de hepsini bulabilirsiniz. Uygulama, öğretmen seçme özgürlüğü sunar ve öğrenme hızınızı siz belirlersiniz. Preply, yabancı dil öğrenmenin en kolay ve eğlenceli yollarından birini sunar.

Preply, öğretmenlerle görüşebilir ve İngilizce, İspanyolca veya diğer dillerde gramer, konuşma, yeni kelimeler öğrenme veya telaffuz gibi konularda pratik yapabilirsiniz. Eğer isterseniz, öğretmeninizi değiştirebilir ve aynı dili öğreten başka bir uzmanla çalışmaya devam edebilirsiniz. Uygulama, dil öğrenme sürecini bir oyun haline getirerek daha pratik bir yöntem sunar.

Preply, diğer benzer uygulamalardan farklı olarak, iş İngilizcesi, sınavlara hazırlık, yurt dışında yaşam gibi kategorilerde de eğlenceli oyunlar, materyaller ve ders dışı etkinlikler sunar. Öğretmenler için de yenilikler sunan Preply, kendi programlarını belirleyip diledikleri yerden öğrencilere ulaşmalarını sağlar. Preply, yabancı dil öğrenmenin en kolay yolunu sunar ve dil öğrenme sürecini oyunlarla daha eğlenceli hale getirir.

Preply, Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve diğer birçok dilde dersler almak isteyenler için ideal bir uygulamadır. Hesabınızdaki bakiyeyi diğer kurslar ve canlı dersler için de kullanabilirsiniz. Unutmayın, Preply'de aradığınız tüm yabancı dil öğrenme seçeneklerini bulabilirsiniz. Öğrenmeye istekli olanlar için, Preply yabancı dil öğrenmenin en eğlenceli ve kolay yolunu sunar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.