header
QR Kod
Photo Slideshow & Video Maker

Photo Slideshow & Video Maker

1.10.4 geliştirici HappyDev Inc.
(0 İncelemeler) Haziran 09, 2024
Photo Slideshow & Video Maker Photo Slideshow & Video Maker Photo Slideshow & Video Maker Photo Slideshow & Video Maker Photo Slideshow & Video Maker Photo Slideshow & Video Maker

En Son Versiyon

Versiyon
1.10.4
Güncelle
Haziran 09, 2024
Geliştirici
HappyDev Inc.
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.happydev.storymaker.photovideomaker.slideshow
Şimdi İndir

Photo Slideshow & Video Maker Hakkında Daha Fazla

Photo Slideshow & Video Maker is a powerful slideshow maker that lets you create stunning videos with ease. You can add music, effects, and text to your slideshows, and then share them to social media with just a few taps.

Bu uygulama, doğum günü partisi, düğün, Noel veya sadece özel bir anı hatırlamak için bir slayt gösterisi oluşturuyorsanız, harika görünmesi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Bu uygulamanın öne çıkan bazı özellikleri şunlardır: Harika tasarım, anlaşılması ve takip edilmesi kolay. Cihazınızdan muhteşem fotoğraflar içeri aktarın. Fotoğraflarınızı düzenleyin ve istediğiniz sıraya göre düzenleyin. Slaytlarınıza müzik, geçiş efektleri ve metin ekleyin. Slaytlarınızın zamanlamasını ve süresini özelleştirin. Video oranını değiştirebilme özelliği. Videonuzda filigran yok. Slaytlarınızı sosyal medyada paylaşın veya cihazınıza kaydedin.

Fotoğraf Slayt Gösterisi ve Video Yapma Uygulaması Nasıl Kullanılır 1. Fotoğraflarınızı fotoğraf galerinizden veya herhangi bir Fotoğraflar uygulamasından seçin. 2. Favori müziğinizi ekleyin, zamanlama belirleyin, havalı filtreler seçin ve geçiş efektini seçin. 3. Arkadaşlarınızla paylaşın.

Bu uygulama kullanımı kolay ve arkadaş canlısı bir arayüze sahiptir. Daha önce hiç slayt gösterisi oluşturmadıysanız, bu uygulamayla birkaç dakika içinde başlayabilirsiniz. Peki ne bekliyorsunuz? Uygulamayı bugün indirin ve harika slaytlar oluşturmaya başlayın!

Eğer herhangi bir öneriniz veya sorunuz varsa, bize hbdteam20@gmail.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz, en iyi şekilde yardımcı olacağız.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.