header
QR Kod
Olamet-Chat Video Live

Olamet-Chat Video Live

1.1.0.1 geliştirici Olamet
(0 İncelemeler) Haziran 10, 2024
Olamet-Chat Video Live Olamet-Chat Video Live Olamet-Chat Video Live Olamet-Chat Video Live Olamet-Chat Video Live Olamet-Chat Video Live

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.0.1
Güncelle
Haziran 10, 2024
Geliştirici
Olamet
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.olamet.mobile
Şimdi İndir

Olamet-Chat Video Live Hakkında Daha Fazla

Within Olamet, you will find funny and exciting people around the world.

Olamet size yüz yüze kiminle ve ne hakkında konuşmak istediğinize sizin kararınızda özgürlük sunan bir uygulamadır!Yeni arkadaşlarla tanışmak mı istiyorsunuz? Eğlenceli biriyle sohbet etmek mi? Dünyanın her yerinden insanlarla video sohbeti yapmak mı? Olamet'i indirin ve hemen sohbet etmeye başlayın!

Ana Özellikler: · Buluş ve Sohbet Et: Dünya Genelinde Yeni Arkadaşlar Bulun Olamet'i kullanarak yeni insanlar bulabilir ve hemen onlarla video sohbeti başlatabilirsiniz. Sıkıcı zamanlarınızı doldururken dünya genelinde ilginç insanlarla tanışın.

· Sadece video sohbet değil: İstediğiniz Gibi İletişim Kurun Birine mesaj atın, biriyle sohbet edin, biriyle video sohbet edin ve sürpriz yapmak için hediyeler gönderin. Ayrıca favorilerinizin kısa videolarını izleyebilirsiniz.

· Yüksek Video Kalitesi: Harika Video Sohbet Deneyimi Harika video kalitesi, net ses ve son derece akıcı bir görüntü size harika bir video sohbet deneyimi sunar. Birbirinizle gerçek hayatta konuşuyormuş gibi hissedeceksiniz!

· Gerçek Zamanlı Çeviri: Dünya Genelindeki Sohbetlerde Dil Engeli Yok Olamet'te dil engeli yüzünden bir şansı kaçırmayacaksınız. Video veya mesaj sohbetinde dil engelini kolayca aşmak için çeviri butonuna tıklayın.

Gizliliğimize Önem Veriyoruz: ·Gizli ve güvenli sohbetler ·Politikamıza karşı hareket eden kullanıcıları bildirin veya engelleyin ·Lütfen diğer kullanıcılara saygı gösterin ve Olamet'i temiz tutmak için kurallarımıza uyun. Abonelik Servisi Koşulları: ·Olamet VIP için isteğe bağlı abonelik ücreti 1 ay için 9.99 USD'dir. ·Ödeme satın alma onayında Google Play hesabınızdan tahsil edilecektir. ·Aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir, ancak en az 24 saat önce otomatik yenilemenin kapatılması gerekir. ·Mevcut dönemin bitiminden en az 24 saat önce hesabınız yenileme için tahsil edilecektir. ·Aboneliğinizi yönetebilir ve satın aldıktan sonra Hesap Ayarlarına erişerek otomatik yenilemeyi kapatamazsınız. ·Mevcut abonelik dönemi boyunca mevcut aboneliğinizi iptal edemezsiniz. ·Tüm kişisel veriler, Olamet gizlilik politikasının şartları ve koşulları altında işlenir. Olamet Canlı Video Sohbet Uygulaması'nı kullanmayı keyifli bir şekilde geçirmenizi umuyoruz! Eğlenin! Chamet, Tango, Poppo Canlı, HoneyCam ve Hawa gibi uygulamalara benzer bir uygulamayız. Uygulamamızı sürekli geliştiriyoruz, lütfen geri bildiriminiz veya sorularınız için bizimle iletişime geçin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.