header
QR Kod
Одноклассники в интернете

Одноклассники в интернете

7779 geliştirici Firk dev company
(0 İncelemeler) Haziran 18, 2024
Одноклассники в интернете Одноклассники в интернете Одноклассники в интернете Одноклассники в интернете Одноклассники в интернете Одноклассники в интернете

En Son Versiyon

Versiyon
7779
Güncelle
Haziran 18, 2024
Geliştirici
Firk dev company
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.htetznaing.xgetterexample
Şimdi İndir

Одноклассники в интернете Hakkında Daha Fazla

Как скачать нужное видео с сайта OK.ru:

OK.ru, Rusya'nın en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Bu platformda, kullanıcılar arkadaşlarını bulabilir, mesajlaşabilir, fotoğraf ve videolar paylaşabilir ve hatta oyunlar oynayabilirler. Platformda, kullanıcıların kendi videolarını yüklemelerine ve diğer kullanıcıların videolarını izlemelerine olanak tanınır.

Bu uygulamada, kullanıcılar OK.ru'da beğendikleri videoları kolayca indirebilirler. Bunun için yapmaları gereken tek şey, videonun açıklama bölümünde veya videonun üzerinde bir süre parmağınızı basılı tutmaktır. Bu, bir menünün açılmasını sağlar ve menüden "Bağlantıyı Kopyala" seçeneğini seçerek videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz.

Ardından, "OK.ru Video İndirici" uygulamasına giderek, kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırabilir ve videonun kalitesini seçerek indirebilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve kullanıcılar ayrıca uygulama içindeki etkinliklere katılarak kristal kazanabilir ve ödüller kazanabilirler.

OK.ru'da istediğiniz videoları hızlı bir şekilde indirmek için yapmanız gereken tek şey, videonun listesinde veya videonun sayfasında "Menü" veya "Paylaş" simgesini bulmak ve bu seçenekleri seçmektir. Ardından, "Paylaş" veya "Bağlantıyı Kopyala" seçeneğini seçerek videonun bağlantısını kopyalayabilirsiniz. Son olarak, "OK.ru Video İndirici" uygulamasına giderek, bağlantıyı yapıştırabilir ve istediğiniz kalitede videoyu indirebilirsiniz.

Bu uygulama, OK.ru'nun resmi bir uygulaması değildir ve sadece kullanıcıların videoları daha hızlı indirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar bu uygulama sayesinde istedikleri videoları ücretsiz bir şekilde indirebilirler. Böylece, kullanıcılar OK.ru'da biriktirdikleri kristallerle uygulama içindeki etkinliklere katılarak ödüller kazanabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.