header
QR Kod
Niki Live - Live Party & Club

Niki Live - Live Party & Club

2.6.1 geliştirici Niki Group
(0 İncelemeler) Şubat 28, 2024
Niki Live - Live Party & Club Niki Live - Live Party & Club Niki Live - Live Party & Club Niki Live - Live Party & Club Niki Live - Live Party & Club

En Son Versiyon

Versiyon
2.6.1
Güncelle
Şubat 28, 2024
Geliştirici
Niki Group
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.glive.niki
Şimdi İndir

Niki Live - Live Party & Club Hakkında Daha Fazla

Niki Live - The world's most popular entertainment party live streaming platform!

Niki Live' a katılın, dünyanın dört bir yanından milyonlarca aktif kullanıcıya katılarak en heyecan verici canlı yayınları izleyebilir, eğlenceli oyunlara ve etkileşimlere katılabilir ve hatta kendi yeteneklerinizi sergileyerek küresel bir üne kavuşabilirsiniz! 🌏

Niki Live' a neden katılmalısınız?

🤣 Sonsuz parti odaları Niki Live, en iyi canlı yayınları izleyebileceğiniz ve en iyi arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak sohbet edebileceğiniz yüksek kaliteli bir topluluk sunar. Sohbet ortamlarını gerçek zamanlı olarak izliyoruz, böylece herkes güvenli ve dostça bir sosyal deneyim yaşayabilir.

🎁 Daha heyecan verici oyunlar ve etkinlikler Niki Live' ın canlı yayın odasında en havalı hediyeleri alabilir ve en eğlenceli oyunlara katılabilirsiniz. Rekabetçi oyunlar sizi meşgul tutacak ve elleriniz durmayacak.

👋 24/7 gerçek zamanlı canlı yayın 24/7 gerçek zamanlı canlı yayın hizmeti sunuyoruz, böylece heyecan verici anları kaçırmazsınız. Ayrıca, yeteneklerinizi dünya önünde istediğiniz zaman ve yerde sergileyebilirsiniz!

👥 Benzersiz kulüp sohbet deneyimi Arkadaşlarınızla bir kulüp sohbeti oluşturarak harikalarınızı sergileyebilir ve daha önce hiç olmadığı kadar arkadaş edinebilirsiniz. Sosyal çevrenizi kolayca genişletebilirsiniz!

🏆 Küresel arkadaş edinme yarışması Niki Live size küresel olarak arkadaş arama imkanı sunar, böylece benzer ilgi alanlarına sahip farklı ülkelerden yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ayrıca, eğlence deneyiminizi daha renkli hale getirmek için küresel bir arkadaş edinme yarışması düzenliyoruz!

🎟️ Düzenli Canlı ev gösterileri Düzenli olarak Canlı ev gösterileri düzenleyerek size daha fazla kaliteli içerik sunuyoruz. Burada, sayısız yeni eğlence olasılığı keşfedeceksiniz!

✨Niki Live, sizi daha fazla heyecanla sürekli şaşırtıyor!✨

💯 Çeşitli havalı ve şık ürün süslemeleri: Canlı yayın odanızı öne çıkarın ve benzersiz cazibenizi sergileyin!

🎉 Daha fazla rahat oyun ve etkinlik: Eğlencenizi devam ettirin ve mutluluğunuzu yolda sürdürün!

Niki Live' a katılın ve en iyi eğlence ve sosyal deneyimin keyfini çıkarın!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.