header
QR Kod
Mail - All email access

Mail - All email access

1.2 geliştirici all in one email app - Inbox app
(0 İncelemeler) Haziran 15, 2024
Mail - All email access Mail - All email access Mail - All email access Mail - All email access Mail - All email access Mail - All email access

En Son Versiyon

Versiyon
1.2
Güncelle
Haziran 15, 2024
Geliştirici
all in one email app - Inbox app
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.emailconnect.allemailInbox
Şimdi İndir

Mail - All email access Hakkında Daha Fazla

The application also supports all major email services that you can add to have all your mail in one place, whether it is a Microsoft Outlook, Hotmail, MSN Mail, or other.Quick and easy access to Outlook and Hotmail accounts on the go!

Bu uygulama, ücretsiz bir e-posta uygulamasıdır ve tüm büyük sağlayıcılardan e-posta hesabınızı bağlamanızı sağlar. Güzel bir tasarıma, sezgisel işlemlere, hızlı bir hıza ve gelişmiş güvenliğe sahiptir - Outlook, hotmail ve diğerleri için yeni güçlü bir e-posta uygulaması!

Tüm e-postalarınıza ve e-posta hesaplarınıza tek bir yerden erişin. E-posta uygulamasının kullanıcı arayüzü güzel bir şekilde tasarlanmış olup, sezgisel ve kullanımı kolay bir tasarımla güçlü bir birleşik hesap deneyimi sunar. Artık birden fazla e-posta hesabı ve uygulama arasında zaman kaybetmeyin. Bu süper webmail uygulamasını kullanın.

Kullanıcı çıkış yapmadan kolayca farklı türdeki e-postalar arasında geçiş yapabilir. Dil değiştirme işlemi oldukça kolaydır. E-posta uygulamasını başka bir dile kolayca değiştirebilirsiniz.

Gelişmiş özelliklerle çalışarak, arkadaşlarınız, aileniz ve meslektaşlarınızla iletişimde kalabileceğiniz bir e-posta yazma uygulaması. Telefonunuz, tabletiniz veya akıllı saatinizde Outlook e-postanızı yönetmek için yeni özellikler deneyimleyin. Bu e-posta uygulaması, posta kutularınızı düzenlemek için Android için en iyi posta uygulamalarından biridir. Tüm hesaplarınız kolayca düzenlenir ve tek bir uygulamada kullanılır.

Tüm e-posta hesaplarınıza tek bir uygulamada erişebileceğiniz bir uygulama. All Email Connect, tüm büyük e-posta sağlayıcılarla sorunsuz bir şekilde entegre olur. Hızlı bir e-posta girişi ve posta kontrol etme işlemi ve bana yazmaya yardımcı olacak daha iyi bir yol. Birden fazla uygulama arasında geçiş yapmanıza gerek yok - tüm hesaplarınıza tek bir yerden erişin ve birleştirilmiş bir e-posta deneyiminin keyfini çıkarın.

E-postanıza bağlanın ve oturum açık kalın. E-posta gönderme ve alma işlemlerini, tıpkı SMS stili gibi, tüm kişilerinizin aynı uygulamayı indirmesine gerek kalmadan gerçekleştirin. MailTime, e-posta gelen kutunuzu basitleştirir ve günlük yaşamınızı ve işinizi düzenlemenize yardımcı olur.

Not - Bu uygulamanın herhangi bir markayla ilgisi yoktur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.