header
QR Kod
Lama- Sesli sohbet odası

Lama- Sesli sohbet odası

4.2.6 geliştirici WeNext.Limited
(0 İncelemeler) Mart 06, 2024
Lama- Sesli sohbet odası Lama- Sesli sohbet odası Lama- Sesli sohbet odası Lama- Sesli sohbet odası Lama- Sesli sohbet odası Lama- Sesli sohbet odası

En Son Versiyon

Versiyon
4.2.6
Güncelle
Mart 06, 2024
Geliştirici
WeNext.Limited
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
2
Lisans
Free
Paket Adı
com.wenext.lama
Şimdi İndir

Lama- Sesli sohbet odası Hakkında Daha Fazla

Lama partiye katılmak için hoş geldiniz!

Lama, eğlenmeyi seven kullanıcılar için popüler bir sesli sohbet eğlence uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, yüzlerini göstermeden yeni arkadaşlar edinebilir, ilginç insanlarla tanışabilir, oyun oynayabilir, sosyal sohbet edebilir, şarkı söyleyebilir ve istedikleri zaman istedikleri yerde PK yapabilir. Ayrıca, Lama odalarına özgürce katılabilirler. Sesli grup sohbet odalarında farklı türde konular ve her gün kullanıcıları bekliyor. Örneğin, doğum günü partisi, sinema odası, düğün kutlama odası, günlük dedikodu sohbet odası, şarkı söyleme yarışması odası ve güzellik yarışması gibi etkinlikler düzenleniyor. Bu sayede kullanıcılar, ruh eşlerini veya yalnızlıklarından kurtulabilecek aynı düşünen insanları bulma fırsatına sahipler.

-----❤ANA ÖZELLİKLER❤-----

【Sohbet Partilerinin Tadını Çıkarın】 Kullanıcılar, gün boyu 24 saat boyunca sohbet etme, arkadaş bulma ve ruh eşi arama imkanına sahipler. Artık yalnız hissetmeyecekler ve odadaki tüm arkadaşlara merhaba diyebilecekler.

【Sesli Sohbet Odanız】 Kullanıcılar, kendi sesli sohbet odalarında keyifli vakit geçirebilir ve diğer kullanıcılarla odalarını paylaşabilirler. Ayrıca, özel bir oda da oluşturabilirler.

【Harika Hediyeler ve Araçlar】 Kullanıcılar, her hafta güncellenen ve sevdikleri kişilere gönderebilecekleri çeşitli animasyonlu hediyelerden seçim yapabilirler. Ayrıca, lüks araçlar, güzel avatar çerçeveleri ve diğer süslemeler de sunulmaktadır.

【Çeşitli Oda Konuları】 Kullanıcılar, yakın çevrelerinden veya dünyanın dört bir yanından binlerce canlı sohbet odasına göz atabilirler. Karaoke odaları, doğum günü partileri, Kuran okuma etkinlikleri, futbol hakkında konuşma grupları, şiir okuma yarışmaları, oyun odaları, film izleme odaları, PK odaları gibi çeşitli ilginç etkinlikler de mevcuttur.

【Çoklu Eğlenceli Etkinlikler】 Ramazan Kareem, EİD MUBARAK, Yeni Yıl Geri Sayım Partisi gibi her ay çevrimiçi düzenlenen birçok eğlenceli etkinliğe katılma imkanı sunulmaktadır.

【ChatGPT- Lama AI ChatGPT Asistanı (Sohbet Robotu)】 Sesli sohbet odalarında konuşacak çeşitli konuları bulmaya, grup sohbet odalarında sıcak noktaları aramaya ve yakın arkadaşlarla futbol hakkında konuşmaya yardımcı olacak bir sohbet robotu da sunulmaktadır. Kullanıcılar, Lama AI aracılığıyla hızlı ve yararlı cevaplar alabilir ve farklı özel ChatGPT Asistan Robotlarından seçim yapabilir

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.