header
QR Kod
Küçük Panda'nın Şehri: Sokak

Küçük Panda'nın Şehri: Sokak

8.69.00.00 geliştirici BabyBus
(0 İncelemeler) Haziran 13, 2024
Küçük Panda'nın Şehri: Sokak Küçük Panda'nın Şehri: Sokak Küçük Panda'nın Şehri: Sokak Küçük Panda'nın Şehri: Sokak Küçük Panda'nın Şehri: Sokak Küçük Panda'nın Şehri: Sokak

En Son Versiyon

Versiyon
8.69.00.00
Güncelle
Haziran 13, 2024
Geliştirici
BabyBus
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sinyee.babybus.marketIV
Şimdi İndir

Küçük Panda'nın Şehri: Sokak Hakkında Daha Fazla

Şehri: Sokak'a gel ve harika anılar yarat! Arkadaşlarınla süpermarkette alışverişe çık, yemek yap, bebeklerle ilgilen ve huzurlu zaman geçir! Şehir sokağında gün boyu oynayabilirsin!

SÜPERMARKETTE ALIŞVERİŞE ÇIK

İlk olarak kasabadaki yeni süpermarkette alışverişe çıkalım! Meyve, sebze ve taze yiyeceklerden içeceklere ve tatlılara kadar süpermarkette aradığın hemen hemen her şeyi bulabilirsin! En sevdiğin ürünleri seç, sepetine ekle ve ödemeni yap!

YEMEK PİŞİR

Daha sonra evine dön ve süpermarketten aldığın malzemelerle harika bir akşam yemeği hazırlayarak yemekli bir parti düzenle! Lezzetli burgerler hazırla, meyveli kekler ve daha fazlasını yap! Sonra da arkadaşlarını davet et ve onlarla paylaş!

BEBEKLERLE İLGİLEN

Partiden sonra konforlu çocuk odasına gidelim! Şşşt! Burada sessiz olmalıyız! Bebekler uyuyor! Uykularından uyandıktan sonra onlarla birlikte müzik aletleri çal!

HAYVANLARLA TANIŞ

Şimdi Denizkızı Parkı'nda yürüyüşe çıkalım! Burada yavru kedi ve köpek gibi çok sayıda küçük hayvanla tanışacaksın! Sevimli bir köpek yavrusu sahiplen, onu besle, oyun oyna, giydir ve evine götür!

Küçük Panda'nın Şehri: Sokak'ta keşfetmen gereken daha pek çok sürpriz var!

ÖZELLİKLER:

- Açık bir dünyayı istediğin gibi keşfet ve kendi sokak hikayeni yarat;

- 6 sahneden oluşan yeni dünyaları keşfet;

- İdeal bir sokak hayatı kurmak için gerçekçi simülasyon;

- Keşfetmen için yüzlerce eşya ve zengin etkileşim;

- Gün boyu seninle oynayacak 37 sevimli karakter!

BabyBus Hakkında

—————

BabyBus olarak, çocukların yaratıcı güçlerini, hayal güçlerini ve meraklarını sergilemeleri için gayret ediyoruz. Çocukların dünyayı kendi kendilerine keşfetmelerine yardımcı olmak için ürünlerimizi onların bakış açılarını dikkate alarak tasarlıyoruz.

BabyBus, şimdi dünyada 0-8 yaş arasındaki 600 milyon çocuk hayranı için çok çeşitli ürün, video ve daha birçok farklı eğitici içerik sunuyor! Çocukları 200'den fazla uygulama, 2500'den fazla çocuk şarkısı; Sağlık, Dil, Toplum, Bilim, Sanat ve diğer alanları kapsayan çeşitli temalarda 9000'den fazla öykü.

—————

İletişim: ser@babybus.com

Web Sitesi: http://www.babybus.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.