header
QR Kod
KakaoTalk: Messenger

KakaoTalk: Messenger

geliştirici Kakao Corp.
(0 İncelemeler) Şubat 09, 2024
KakaoTalk: Messenger KakaoTalk: Messenger KakaoTalk: Messenger KakaoTalk: Messenger KakaoTalk: Messenger KakaoTalk: Messenger

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 09, 2024
Geliştirici
Kakao Corp.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kakao.talk
Şimdi İndir

KakaoTalk: Messenger Hakkında Daha Fazla

Dünya çapında 150 milyondan fazla kullanıcının tercihi olan KakaoTalk, insanların dünya ile bağlantısını kuran bir mesajlaşma uygulamasıdır. Mobil, masaüstü ve giyilebilir cihazlarda çalışır. Her zaman, her yerde gerçek zamanlı olarak KakaoTalk'un keyfini çıkarın!
_tr

KakaoTalk artık Giyilebilir OS ile kullanılabilir. Bu, kullanıcıların son sohbet geçmişlerini kontrol edebilmeleri ve grup sohbetleri, birebir sohbetler ve Sohbet Odam’daki sohbetler dahil olmak üzere tüm sohbetlerde hızlı yanıtlama özelliğinden yararlanabilmeleri anlamına gelir. Bu özellik, kullanıcıların daha hızlı yanıt vermesine ve giyilebilir cihazlarından ses/metin/el yazısı ile yanıt vermelerine olanak tanır. Ayrıca, saat yüzleri için komplikasyonlar da sağlanmıştır. Giyeilebilir OS’deki KakaoTalk, mobil cihazınızdaki KakaoTalk ile eşleştirilmelidir.

KakaoTalk, kullanıcıların tüm ağlarda basit, eğlenceli ve güvenilir bir şekilde mesajlaşmalarını sağlar. Kullanıcılar, sınırsız sayıda arkadaşlarıyla grup sohbetleri yapabilir ve okunmadı sayacı sayesinde kimlerin mesajlarını okuduğunu görebilirler.

Bununla birlikte, KakaoTalk aynı zamanda kullanıcıların dünyanın her yerinden benzer ilgi alanlarına sahip yeni arkadaşlar bulmalarını sağlar. Bu özellik, isimsiz sohbetler yapabilme ve ilgi alanlarını, hobilerini ve yaşam tarzlarını paylaşma imkanı sunar.

KakaoTalk ayrıca kullanıcıların birebir veya grup halinde sesli ve görüntülü aramalar yapmalarına olanak tanır. Konuşan Tom ve Ben’in ses filtreleri, kullanıcıların seslerini değiştirmelerine olanak sağlar. Ayrıca, kullanıcılar sesli ve görüntülü arama sırasında birden fazla görevi yerine getirebilirler.

Profil ve temalar, kullanıcıların KakaoTalk'unu resmi ve özelleştirilmiş tema ile değiştirmelerine ve özelleştirmelerine olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılar profillerini fotoğraflar, videolar, çıkartmalar, müzik ve daha fazlasıyla oluşturabilirler.

KakaoTalk ayrıca kullanıcıların sohbetlerde daha eğlenceli hale getirmek için çeşitli çıkartmalar göndermelerine olanak tanır. Kullanıcılar, popüler çıkartmalardan en yenilerine kadar istedikleri kadar ifadeli çıkartmalar gönderebilirler.

KakaoTalk, kullanıcıların farklı sohbet odalarına dağılmış etkinlikleri ve yıldönümlerini tek bir bakışta görüntülemelerine olanak tanır. Ayrıca, asistan Jordy, yaklaşan etkinlikleri hatırlatarak kullanıcıların programlarını yönetmelerine yardımcı olur.

KakaoTalk ayrıca canlı sohbet ve canlı akış gibi birçok harika özellik sunar ve kullanıcıların takvim, konum ve daha fazlasını paylaşmalarına olanak tanır. Bu uygulamayı kullanmak için zorunlu ve isteğe bağlı erişim izinlerinin verilmesi gerektiğini unutmayın. Bununla birlikte, kullanıcılar opsiyonel erişim izinlerini vermeyi kabul etmezlerse bazı hizmetleri kullanamayabilirler. Bununla birlikte, kullanıcılar herhangi bir erişim iznini vermeyi kabul etmezlerse uygulamayı yine de kullanmaya devam edebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.