header
QR Kod
Kafu - Group Voice Chat Rooms

Kafu - Group Voice Chat Rooms

3.0.2 geliştirici KAFU
(0 İncelemeler) Şubat 25, 2024
Kafu - Group Voice Chat Rooms Kafu - Group Voice Chat Rooms Kafu - Group Voice Chat Rooms Kafu - Group Voice Chat Rooms Kafu - Group Voice Chat Rooms Kafu - Group Voice Chat Rooms

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.2
Güncelle
Şubat 25, 2024
Geliştirici
KAFU
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.quwan.ttchat
Şimdi İndir

Kafu - Group Voice Chat Rooms Hakkında Daha Fazla

Kafu is a wonderful Group Voice Chat app.In Kafu,you can enjoy voice chat and endless fun with people who are from different regions and countries.Join an online party in Kafu anytime anywhere.Let's start the voice chatting party and find friends at Kafu voice chat room!TOTALLY FREE!!!

Kafu, arkadaşlarınızla eğlenmek için bir grup sohbet odasına katılmanıza ve sesli sohbet partisi başlatmanıza olanak tanır. Birçok ilginç insanla tanışabilirsiniz. Kendi odanızı oluşturabilir ve herhangi bir seviye sınırı veya ücret olmadan kullanabilirsiniz. Kafu, size sevginizi göstermek için muhteşem ve animasyonlu hediyeler sunar. Cool gifts effects herkesin size dikkat etmesini sağlar, sanki bir süper yıldız gibi.

Öne çıkan odalar sayesinde Müzik odası ve Kur'an odası gibi çeşitli odalarda eğlenebilirsiniz. Konuya göre odanızı seçin, sonra aynı ilgi alanına sahip arkadaşlarınızı bulacaksınız.

Güvenli ve özel sohbetler için Kafu size Say Hi! Burada eğlenceli konuşmalar yapabilirsiniz. Dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza sesli, mesaj ve fotoğraf gönderebilirsiniz.

Sorularınız veya geri bildirimleriniz var mı? Bize feedback@kingwo.io adresinden e-posta gönderin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.