header
QR Kod
JusTalk Kids - Safe Messenger

JusTalk Kids - Safe Messenger

2.8.41 geliştirici JusTalk
(0 İncelemeler) Şubat 09, 2024
JusTalk Kids - Safe Messenger JusTalk Kids - Safe Messenger JusTalk Kids - Safe Messenger JusTalk Kids - Safe Messenger JusTalk Kids - Safe Messenger JusTalk Kids - Safe Messenger

En Son Versiyon

Versiyon
2.8.41
Güncelle
Şubat 09, 2024
Geliştirici
JusTalk
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.justalk.kids.android
Şimdi İndir

JusTalk Kids - Safe Messenger Hakkında Daha Fazla

JusTalk Kids, çocukların tabletlerinden veya akıllı telefonlarından aileleri ve yakın arkadaşlarıyla bağlantı kurmaları için tasarlanmış güvenli bir görüntülü arama ve mesajlaşma uygulamasıdır. Basit, güvenilir, güvenli, özel ve eğlencelidir, böylece çocuklar ebeveynleriyle konuşabilir, aile ve arkadaşlarla birlikte yüz yüze zaman geçirebilir ve harika grup veya ikili anları asla kaçırmaz.

Bu uygulama, çocuklar için tasarlanmış basit bir arayüze sahiptir. Ailelerin ve arkadaşların sevinçlerini paylaşabilecekleri güvenli bir internet ortamı sağlar.

Uygulama, sesli ve görüntülü aramalar yapmayı ve metin mesajları göndermeyi sınırsız bir süre boyunca WiFi veya 3G/4G/5G veri ağları üzerinden mümkün kılar. Ayrıca, tüm akıllı telefon ve tablet modellerini destekler.

Uygulama, çocuklara ve ailelere özel olarak tasarlanmıştır. Tamamen güvenli ve reklamsız bir deneyim sunar. Aileler, basit mesajlar göndererek hızlı bir şekilde iletişim kurabilir ve eğlenceli bir sohbet deneyimi yaşayabilirler.

Uygulama, çocukların sınıf arkadaşlarıyla her zaman ve her yerde görüntülü aramalar yaparak son çizgi filmleri, müzikleri ve oyunları tartışmalarına olanak tanır. Ayrıca, kaydedilen görüntülü ve sesli aramalar sayesinde çocukluk anılarını sonsuza dek koruyabilirler.

Ebeveynler, uygulamanın veli ebeveyn kontrolleri sayesinde çocukların sosyal özelliklere erişimini kontrol edebilirler. Ayrıca, yabancılardan taciz olmaması için çocuklar, ebeveynlerinin onayladığı kişiler haricinde arkadaşlık isteği, mesaj veya arama alamazlar. Uygulama, çocukların güvenliği için telefon numarası gerektirmez ve ebeveynler istedikleri kişileri engelleyebilir veya kaldırabilirler.

Uygulama, ailelerin ve arkadaşların birlikte eğlenebilecekleri etkileşimli özellikler sunar. Aileler, fotoğraf, video, sesli mesajlar ve çıkartmalar göndererek birlikte harika anılar yaratabilirler. Ayrıca, Kids Tube sayesinde aile dostu videoları izleyebilir, eğlenceli oyunlar oynayabilir ve yeni şeyler öğrenebilirler.

Uygulama, çocuklarla kaliteli zaman geçirmeyi sağlar. Çocuklar, JusTalk Kids uygulaması sayesinde Wi-Fi üzerinden veya hareket halindeyken görüntülü arama yapabilir ve mesaj gönderebilirler. Aile üyeleri de JusTalk uygulaması aracılığıyla çocuklarla iletişim kurabilirler.

Uygulama ayrıca, düşük bir fiyata bir akıllı telefon veya tablette sınırsız uluslararası arama yapmayı mümkün kılar. SIM kart gerektirmez ve kullanıcıların kişisel bilgileri uçtan uca şifrelenerek gizli ve güvenli bir şekilde saklanır.

Uygulamanın tüm özelliklerinden yararlanmak için JusTalk Kids Premium'a abone olunması gerekmektedir. Abonelikler aylık veya yıllık olarak sunulmaktadır ve iptal edilebilir. Daha fazla bilgi için uygulamanın terimler ve gizlilik politikası sayfalarına başvurulabilir.

*Veri ücretleri geçerli olabilir. Detaylı bilgi için operatörle iletişime geçilmelidir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.