header
QR Kod
iTicket.KZ - Билеты онлайн

iTicket.KZ - Билеты онлайн

1.0.1 geliştirici iTicket Global
(0 İncelemeler) Haziran 11, 2024
iTicket.KZ - Билеты онлайн iTicket.KZ - Билеты онлайн iTicket.KZ - Билеты онлайн iTicket.KZ - Билеты онлайн iTicket.KZ - Билеты онлайн iTicket.KZ - Билеты онлайн

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.1
Güncelle
Haziran 11, 2024
Geliştirici
iTicket Global
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
kz.iticket.android
Şimdi İndir

iTicket.KZ - Билеты онлайн Hakkında Daha Fazla

Приложение iTicket.KZ позволяет легко и быстро купить билеты на все виды мероприятий (в театр, на футбол, концерты, выставки и прочее другое).

Bir etkinliğin sayfasında resmi afiş, etkinliğin açıklaması, mekanın yer bilgisi (ulaşım rotası seçeneğiyle) ve koltuk ve sıra seçimi için uygun bilet seçenekleri bulunmaktadır.

Bütün biletler resmi fiyatlar üzerinden satılmaktadır. Uygulamada satın alınan biletler online ödeme seçeneğiyle ödenebilir ve e-posta yoluyla alınabilir, iTicket.KZ gişelerinden satın alınabilir veya kurye hizmetinden yararlanılabilir.

iTicket.KZ elektronik biletinin avantajları:

• Zaman tasarrufu - sıra beklemeden bilet alabilirsiniz. • Doğru bilgiler, gişe görevlilerine bağımlılık olmaksızın - istediğiniz koltukları kendiniz seçebilirsiniz. • Rahat seçim, en iyi yerler - günün her saatinde en iyi yerleri seçerek bilet satın alabilirsiniz. • Kullanışlı arayüz - en gerekli bilgiler gösterilir. • Biletiniz her zaman elinizin altında - sipariş numaranızı kaybetme riski yoktur, çünkü numara telefonunuzda saklanır. Uygulama, iTicket.KZ sitesiyle senkronize edilmiştir ve bu sayede siparişinizi bilgisayardan da görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.