header
QR Kod
Idle Angels: Goddess' Warfare

Idle Angels: Goddess' Warfare

6.11.0.052402 geliştirici Neorigin Games Global
(0 İncelemeler) Haziran 13, 2024
Idle Angels: Goddess' Warfare Idle Angels: Goddess' Warfare Idle Angels: Goddess' Warfare Idle Angels: Goddess' Warfare Idle Angels: Goddess' Warfare Idle Angels: Goddess' Warfare

En Son Versiyon

Versiyon
6.11.0.052402
Güncelle
Haziran 13, 2024
Geliştirici
Neorigin Games Global
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mujoysg.hxbb
Şimdi İndir

Idle Angels: Goddess' Warfare Hakkında Daha Fazla

4th Anniversary Grand Arrival! Goddesses in New Outfits! Take You on an Exciting Experience of Desire!
, 2G RAM

Bu uygulama, oyun severler için bir RPG oyunudur. Şirketin 4. yıl dönümü kutlaması için sunulan bonus ve ödüllerle oyunculara bir şeyler sunar. Uygulama, dünya çapında yüzlerce efsanevi karakter sunar ve oyunculara en güçlü takımı oluşturma ve melekleri yönetme imkanı verir. Yüksek seviyelere ulaşıldıkça karakterler daha da güzelleşir ve tanrıçalarla karşılaşma şansı artar. Tek bir parmakla oynanabilen bu uygulama, hızlıca güçlü ekipmanlar edinme ve karakterleri güçlendirme imkanı sunar. Oyun içinde sıkışıp kalmadan, üst düzey ekipmanlara otomatik savaşlarla ulaşılabilir.

Oyuncular dünya genelindeki diğer oyuncularla çapraz sunucu savaşlarında yarışabilir ve çeşitli zindanlarda heyecan dolu bir savaş deneyimi yaşayabilirler. Aylık güncellemelerle mini oyunlar ve sürekli eğlence sunar. Uygulama şimdi indirilebilir ve kullanıcıları renkli 4. yıl dönümü şölenine davet eder. Resmi topluluklar aracılığıyla oyuncular, Idle Angels hakkındaki en son bilgileri edinebilirler.

Minimum sistem gereksinimleri Android 5.1 ve üzeri ve 2 GB RAM'dir. Kullanıcılar, uygulamayla ilgili herhangi bir sorun veya geri bildirim için resmi müşteri hizmetlerine e-posta yoluyla ulaşabilirler. Uygulama, tek bir parmakla kolayca oynanabilen bir RPG oyunu olup, oyuncuların Idle Angels dünyasına girmeleri ve sürekli güncellenen içerikle eğlenmeleri için tasarlanmıştır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.