header
QR Kod
Heroes Strike - 3v3 MOBA ve Sa

Heroes Strike - 3v3 MOBA ve Sa

92 geliştirici Wolffun Pte Ltd
(0 İncelemeler) Haziran 12, 2024
Heroes Strike - 3v3 MOBA ve Sa Heroes Strike - 3v3 MOBA ve Sa Heroes Strike - 3v3 MOBA ve Sa Heroes Strike - 3v3 MOBA ve Sa Heroes Strike - 3v3 MOBA ve Sa Heroes Strike - 3v3 MOBA ve Sa

En Son Versiyon

Versiyon
92
Güncelle
Haziran 12, 2024
Geliştirici
Wolffun Pte Ltd
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.wolffun.herostrike.offline
Şimdi İndir

Heroes Strike - 3v3 MOBA ve Sa Hakkında Daha Fazla

3v3 MOBA oyunu - Gerçek Espor ruhuyla geliştirilen oynaması ücretsiz bir oyun!

Bu uygulama, eğlence ve stratejinin birleştiği bir 3v3 sistemine sahiptir. Oyuncular, kendi seçtikleri iki yetenekle birlikte şampiyonlarını güçlendirebilir ve bu sayede strateji ve aksiyonun bir arada olmasını sağlayabilirler. Kısa süreli 4 dakikalık maçlar, hızlı ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunar ve oyuncuların herhangi bir yere giderken bile oynayabileceği bir oyun modudur.

Bu uygulamada geniş bir şampiyon, saldırı ve yetenek havuzu bulunmaktadır. Oyuncular, saldırı, savunma, sersemletme ve destek gibi birçok seçenek arasından istedikleri yetenekleri seçebilirler.

Oyunun ana oynanışı, oyuncuların rakiplerinden daha fazla yıldız toplamaları üzerine kuruludur. Süper yıldız ortaya çıktığında ise savaş daha da kızışır ve Süper yıldıza sahip olan takımın skoru 1.5 ile çarpılır.

Uygulama ücretsiz olarak tasarlanmıştır ve oyuncular, başlangıçta her sınıftan 3 şampiyon ve 5 farklı yetenekle oyuna başlayabilirler. Ayrıca, oyunculara bol miktarda ödül ve kolay ilerleme imkanı sunulmaktadır. Tüm eşyalar ücretsiz bir şekilde erişilebilirdir.

Bu MOBA sever oyuncular için ideal bir oyun olup, öğrenmesi ve oynaması kolay ancak oyuncuların yeteneklerine bağlı bir oyun deneyimi sunar. Kolay kontroller, rahat bir oyun deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır ve şampiyonlar ve yetenekler dengeli bir şekilde ayarlanmıştır. Sürekli olarak yeni içerikler (yeni şampiyonlar, kostümler, yetenekler, sahalar, modlar vb.) sunulmaktadır. Sunucular dünya çapında olduğu için, oyuncuların sorunsuz bir oyun deneyimi yaşaması sağlanmıştır. Ayrıca, oyuncuların eğlenebilecekleri etkinlikler de düzenlenmekte ve harika eşyalar kazanma şansı sunulmaktadır.

Savaş, bu oyunda adını haykırıyor! Oyuncuların taktiklerini kullanarak sıralamada yükselmeleri ve dostlarıyla birlikte savaşmaları gerekmektedir. Bu uygulama, oyuncuların hem eğlenebilecekleri hem de stratejilerini kullanabilecekleri bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.