header
QR Kod
Google Family Link

Google Family Link

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Şubat 22, 2024
Google Family Link Google Family Link Google Family Link Google Family Link Google Family Link

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 22, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.apps.kids.familylink
Şimdi İndir

Google Family Link Hakkında Daha Fazla

Google Family Link, ailenizi internette güvende tutan bir ebeveyn denetimleri uygulamasıdır. Her ailenin teknolojiyle olan ilişkisi farklıdır. Bu nedenle doğru dengeyi bulmanızı ve sağlıklı dijital alışkanlıklar edinmenizi sağlayacak Family Link gibi araçlar tasarladık. Family Link'in kullanımı kolay araçlarıyla çocuğunuzun cihazında nasıl vakit geçirdiğini anlayabilir, cihazın konumunu görebilir, gizlilik ayarlarını yönetebilir ve daha birçok işlem yapabilirsiniz.

Family Link, ebeveynlerin çocuklarının dijital dünyada güvende ve dengeli bir şekilde zaman geçirmelerini sağlamak için kullanabilecekleri bir uygulamadır. Dijital temel kurallar belirleyebilirsiniz ve çocuğunuzun cihazında ekran süresi sınırlamaları ayarlayabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun dinlenme zamanı olmasını sağlayabilir ve uygulamalara süre sınırı koyabilirsiniz. Ayrıca, çocuğunuzun yaşına uygun içeriklere yönlendirebilir ve uygunsuz uygulamaları engelleyebilirsiniz. Family Link ile çocuğunuz için doğru YouTube deneyimini seçme şansına da sahipsiniz.

Family Link ayrıca, çocuğunuzun hesabını yönetebilir ve hesabın güvenliğini sağlayabilirsiniz. İzin yönetimi sayesinde, çocuğunuzun verileriyle ilgili bilinçli seçimler yapabilirsiniz. Ayrıca, çocuğunuzun hesap ve veri ayarlarına erişebilir ve şifresini değiştirip sıfırlamasına yardımcı olabilirsiniz. Kişisel bilgilerini düzenleyebilir ve hatta hesabını silebilirsiniz.

Family Link ile yoldayken de bağlantıda kalabilirsiniz. Aile üyelerinizin nerede olduklarını görebilir ve çocuğunuzun cihazındaki kritik bildirimleri alabilirsiniz. Ayrıca, cihazı çaldırabilir ve cihazın ne kadar şarjı olduğunu görebilirsiniz.

Bununla birlikte, Family Link'teki araçlar cihaza göre farklılık gösterir. Ebeveynlerin kullanabileceği araçların listesi, uygulamanın web sitesinde yer almaktadır. Ayrıca, uygulama güncellemeleri için çocuğunuzun onayına ihtiyaç duyulmayabilir. Ebeveynlerin, çocuğunun yüklü uygulamalarını ve uygulama izinlerini düzenli olarak incelemesi önerilir.

Family Link, çocukların dijital dünyada daha güvende olmalarını sağlamak için kullanabilecekleri bir araçtır, ancak interneti tamamen güvenli yapmaz. Aile içinde dijital güvenliği sağlamak için ebeveynlere temel kurallar belirleme olanağı tanır. Ayrıca, çocukların gözetimli Google Hesapları üzerinden Arama, Chrome ve Gmail gibi Google ürünlerine erişmelerine izin verir. Böylece, çocuklarınızın dijital platformlarda güvende kalmasına yardımcı olabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.