header
QR Kod
Google Chrome:Hızlı ve Güvenli

Google Chrome:Hızlı ve Güvenli

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Şubat 23, 2024
Google Chrome:Hızlı ve Güvenli Google Chrome:Hızlı ve Güvenli Google Chrome:Hızlı ve Güvenli Google Chrome:Hızlı ve Güvenli Google Chrome:Hızlı ve Güvenli Google Chrome:Hızlı ve Güvenli

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 23, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.android.chrome
Şimdi İndir

Google Chrome:Hızlı ve Güvenli Hakkında Daha Fazla

Google Chrome hızlı, kullanımı kolay ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Android için tasarlanan Chrome size, sizin için özel olarak seçilen haberler, sık ziyaret ettiğiniz sitelere doğrudan bağlantılar, indirilenler ve yerleşik Google Arama ve Google Çeviri hizmeti sunar. Çok sevdiğiniz Chrome web tarayıcısı deneyimini tüm cihazlarınızda yaşayabilmek için şimdi indirin.

Hızlı tarama ve daha az yazma özelliği sayesinde, Chrome tarayıcısında yazarken anlık olarak görünen kişiselleştirilmiş arama sonuçlarından istediğiniz seçimi yapabilir ve daha önce ziyaret ettiğiniz web sayfalarına hızlıca erişebilirsiniz. Formları da otomatik olarak doldurarak zaman kazanmanızı sağlayan bu tarayıcı, kullanıcıların internet deneyimini kolaylaştırıyor.

Gizli tarama modu sayesinde, geçmiş kaydı bırakmadan internette gizlice gezinme imkanı sunan Chrome, kullanıcıların tüm cihazlarında özel bir şekilde gezinmelerini sağlıyor. Bu sayede, kişisel bilgilerinizin güvende kalmasını sağlayabilirsiniz.

Chrome tarayıcısına farklı cihazlardan erişebilmenizi sağlayan bu uygulama, oturum açtığınızda yer imlerini, şifreleri ve daha birçok bilgiyi Google Hesabınıza kaydederek diğer cihazlardan da erişebilmenize olanak tanır. Bu sayede, favori içerikleriniz her zaman parmaklarınızın ucunda olur.

Google Arama deneyiminize ek olarak, sevdiğiniz tüm içeriğin parmaklarınızın ucunda olmasını sağlayan Chrome, yeni sekme sayfasından tek bir dokunuşla favori haber sitelerinize veya sosyal medya hesaplarınıza hızlıca ulaşmanızı sağlar. Ayrıca, herhangi bir web sayfasında bulunan "Dokun ve Ara" özelliği sayesinde, sayfayı terk etmeden Google araması yapabilirsiniz.

Google Güvenli Tarama özelliği sayesinde, tehlikeli sitelere girmeye çalıştığınızda ya da tehlikeli dosyalar indirmeye çalıştığınızda uyarılar alarak telefonunuzun güvenliğini koruyabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Chrome'un hızlı indirme özelliği sayesinde web sayfalarını ve videoları çevrimdışı görüntüleme imkanı da sunar.

Google Sesli Arama özelliği sayesinde, hareket halindeyken sesinizi kullanarak arama yapabilir ve cevapları bulabilirsiniz. Bu sayede, ellerinizi kullanmadan daha hızlı bir şekilde tarama yapabilirsiniz. Ayrıca, Chrome'un yerleşik Google Çeviri özelliği sayesinde, tek bir dokunuşla web sayfalarını kendi dilinize çevirebilirsiniz.

Chrome, ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş öneriler sunar. Yeni sekme sayfasında, önceki tarama geçmişinize göre seçtiği makaleler sayesinde dikkatinizi çekebilecek içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede, Chrome size akıllı ve kişiye özel bir internet deneyimi sunar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.