header
QR Kod
Fun English: İngilizce öğrenin

Fun English: İngilizce öğrenin

28.4.1 geliştirici Studycat Limited
(0 İncelemeler) Mart 31, 2024
Fun English: İngilizce öğrenin Fun English: İngilizce öğrenin Fun English: İngilizce öğrenin Fun English: İngilizce öğrenin Fun English: İngilizce öğrenin Fun English: İngilizce öğrenin

En Son Versiyon

Versiyon
28.4.1
Güncelle
Mart 31, 2024
Geliştirici
Studycat Limited
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.pumkin.fun
Şimdi İndir

Fun English: İngilizce öğrenin Hakkında Daha Fazla

Çocuğunuzun ödüllü oyunlarımız ile İngilizce öğrenmeye başlamasına yardım edin.

Fun English, İngilizce öğrenmeyi eğlenceli ve motivasyonlu bir hale getiren bir uygulamadır. Öğretmenler ve eğitim uzmanları tarafından tasarlanmıştır ve güvenli bir öğrenme ortamı sunar. Okul öncesi, yeni başlayanlar ve küçük çocuklar için dil öğrenme kursları içerir.

İngilizce dersleri, 543 sözcük ve ifade öğrenme, 165 ders, 21 temalı kurs ve 38 şarkı ile zenginleştirilmiştir. Her ders, temel sözcükleri öğretir ve sözcükleri farklı bağlamlar içinde kullanarak öğrenmeyi kolaylaştırır.

Seslendirmelerde Amerikan ve İngiliz aksanları kullanılır ve farklı tonlama ve ifadeler kullanılarak dil öğrenenlerin telaffuz nüanslarını anlamaları sağlanır. Her konu, esprili oyunlarla sunulur ve çocuklar oyunları oynarken eğlenerek İngilizce öğrenirler.

Uygulama, dil eğitimini bir oyun haline getirerek sunar. Her derste yeni sözcükler ve gramer öğretilir ve oyunlar aracılığıyla dinleme-algılama, konuşma ve heceleme becerileri geliştirilir. Çocuklar oyunları oynarken kendi hızlarında ilerler ve özgüven kazanırlar.

Uygulamanın sınırlı sürümünde 40 sözcük ve ifade öğrenme, 18 ders, 2 temalı kurs ve 4 şarkı yer alır. Ancak, daha fazla ders satın alınabilir ve ücretsiz 7 günlük deneme sürümüne kaydolunarak tüm eğitici faaliyetlere sınırsız erişim sağlanabilir. Aylık veya yıllık abonelik seçenekleri mevcuttur ve Google ID ile kaydolunduğu takdirde, abonelik tüm cihazlarda kullanılabilir.

Uygulamanın geri bildirim ve destek bölümünde, daha fazla bilgi, gizlilik politikası ve kullanım koşulları gibi önemli bilgiler yer alır. Ayrıca, abonelik satın alma işlemi sonrasında otomatik yenileme seçeneğinin kapatılması mümkündür. Abonelik satın alındığında, ücretsiz deneme sürümü kullanım süresinin kalan kısmı iptal edilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.