header
QR Kod
Flexpy Canlı Görüntülü Sohbet

Flexpy Canlı Görüntülü Sohbet

4.2.6 geliştirici Gadnex Software Technologies
(0 İncelemeler) Haziran 13, 2024
Flexpy Canlı Görüntülü Sohbet Flexpy Canlı Görüntülü Sohbet Flexpy Canlı Görüntülü Sohbet Flexpy Canlı Görüntülü Sohbet Flexpy Canlı Görüntülü Sohbet Flexpy Canlı Görüntülü Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
4.2.6
Güncelle
Haziran 13, 2024
Geliştirici
Gadnex Software Technologies
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.flexpy.android1
Şimdi İndir

Flexpy Canlı Görüntülü Sohbet Hakkında Daha Fazla

Flexpy canlı sohbet, yeni insanlarla iyi vakit geçireceğiniz popüler bir canlı görüntülü sohbet uygulamasıdır.

Dünyanın herhangi bir yerinde bulunsanız da, yabancılarla ücretsiz olarak canlı sohbet etmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Yeni bir sosyalleşme platformu olan Flexpy ile birçok insanla tanışabilirsiniz. Flexpy, benzer düşüncelere sahip insanları bir araya getiren ve ortak bir sohbet konusu oluşturan bir canlı eşleştirme sistemine sahiptir.

Kullanıcılar, kendilerini ifade etmek, canlı eşleşmelerde yeteneklerini göstermek ve 7/24 bağlantı kurmak için bu uygulamayı kullanabilirler. Rastgele eşleştirme özelliği sayesinde, yeni insanlarla tanışabilir ve gerçek zamanlı görüntülü aramalarda güzel kızlar ve yakışıklı erkeklerle rastgele görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Karşı tarafın sizi görmemesi için kendinizi gizleyebileceğiniz bulanıklık efektini kullanabilirsiniz. Ayrıca, ön veya arka kamera arasında ücretsiz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Flexpy'nin diğer özellikleri arasında basit ve hızlı bir kullanım, kullanıcı gizliliği için bulanıklık efekti, yüksek kripto algoritması ile bilgilerinizin güvenliği ve 3G/4G ve Wi-Fi üzerinden bağlantı sağlanabilme özelliği bulunmaktadır.

Flexpy, kullanıcı gizliliğine büyük önem vermektedir ve gereken bütün gereksinimler program içerisinde bulunmaktadır. Ancak, kullanıcıların program dışı uygulamalar veya cihaz mudahaleleri sonucu yapacakları işlemler kullanıcıların sorumluluğundadır. Bu nedenle, güvenlik açısından bilgileriniz için geliştirilmiş yüksek kripto algoritması kullanmaktadır ve program içi veri transferleri şifreli olarak gönderilip alınmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.