header
QR Kod
E-posta Mail.ru'den

E-posta Mail.ru'den

14.99.0.56215 geliştirici Mail.Ru Group
(0 İncelemeler) Şubat 24, 2024
E-posta Mail.ru'den E-posta Mail.ru'den E-posta Mail.ru'den E-posta Mail.ru'den E-posta Mail.ru'den E-posta Mail.ru'den

En Son Versiyon

Versiyon
14.99.0.56215
Güncelle
Şubat 24, 2024
Geliştirici
Mail.Ru Group
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ru.mail.mailapp
Şimdi İndir

E-posta Mail.ru'den Hakkında Daha Fazla

Akıllı telefon Android için uygun posta.

Birkaç farklı e-posta hesabıyla eş zamanlı çalışabilen bir uygulama olan bu uygulama, Hotmail, Outlook, Gmail, Yahoo Mail, Yandex, Mail.ru, Mynet, AOL gibi platformlarla uyumlu bir şekilde çalışıyor. Mesajlarınızı alıp gönderebilir, fotoğraf ve belgelerinizi paylaşabilir ve anında yeni mesajlarınız hakkında bildirim alabilirsiniz. Ayrıca, zamanlama ve klasör seçeneklerini kullanarak push bildirimleri de ayarlayabilirsiniz. Kişisel spam filtresi sayesinde ise istenmeyen e-postalardan korunabilirsiniz.

★ ★ ★ E-POSTA HİZMETLERİ:★ ★ ★

Bu uygulama, Microsoft (Hotmail, Outlook, MSN Live, Office 365, Exchange), GoogleMail (Gmail, Google Apps), Yandex, Mail.Ru, Yahoo Mail (ymail), AOL, Mynet Mail, GMX, Bedas.com.tr ve Apple (iCloud email, mac.com) gibi birçok e-posta hizmetiyle uyumlu çalışmaktadır.

★ ★ ★ ÖZELLİKLER:★ ★ ★

Birden fazla hesap desteği sayesinde tüm e-posta hesaplarınızı tek bir uygulamada toplayabilir ve aralarında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Tam senkronizasyon özelliği sayesinde cihazlarınız arasında bilgisayar, mobil veya taşınmış mesajlarınızda yapılan değişiklikler sunucuda kaydedilir ve senkronize edilir. Ayrıca, hızlı bir şekilde posta kutunuzda arama yapabilir, yeni e-posta bildirimlerini push özelliğiyle alabilir ve filtreleme seçenekleriyle önemli mesajlarınızın bildirimlerini alabilirsiniz. Önbelleğe alma özelliği ise internet bağlantısı olmadan da posta kutunuzu kullanabilmenizi sağlar. Ayrıca kişisel spam filtresi sayesinde istenmeyen e-postaları otomatik olarak spam klasörüne göndererek daha önemli mesajlarınızı okuyabilirsiniz. Uygulamada ayrıca görsel ve e-posta başlıkları gibi kullanışlı özellikler de bulunmaktadır.

★ ★ ★ ★ ★

Uygulama geliştiricileri, Google Play'de yapılan yorumlara cevap verememektedir. Bu nedenle, herhangi bir istek, öneri veya yorumunuzu "Geri Bildirim" seçeneğiyle uygulama içerisinde veya mailapps@corp.mail.ru adresine göndererek iletebilirsiniz. Geliştiriciler en kısa sürede size geri dönüş yapacak ve sorunlarınızı çözeceklerdir.

★ ★ ★ ★ ★

Bu uygulama, test edilmiş ve Android sürümü 5.0 ve üstü ile uyumlu değildir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.