header
QR Kod
Çocuk İngilizce Akademisi

Çocuk İngilizce Akademisi

1.1.22 geliştirici Bimi Boo Kids Learning Games for Toddlers FZ-LLC
(0 İncelemeler) Şubat 22, 2024
Çocuk İngilizce Akademisi Çocuk İngilizce Akademisi Çocuk İngilizce Akademisi Çocuk İngilizce Akademisi Çocuk İngilizce Akademisi Çocuk İngilizce Akademisi

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.22
Güncelle
Şubat 22, 2024
Geliştirici
Bimi Boo Kids Learning Games for Toddlers FZ-LLC
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bimiboo.learning.games
Şimdi İndir

Çocuk İngilizce Akademisi Hakkında Daha Fazla

Bimi Boo Çocuk Öğrenme Akademisi, İngilizce dilinde okul öncesi gelişim için kapsamlı bir eğitim uygulamasıdır. Öğrenme Akademisi, 2 ila 6 yaş arasındaki erkek ve kız çocukları için uygun olan 1700'den fazla eğlenceli İngilizce oyun ve aktivite sunar. Uygulama okul öncesi için gerekli müfredatı kapsar: harf ve sayı tanıma, okuma, izleme, yazım, fonik, toplama, çıkarma, şekiller, renkler, desenler ve çok daha fazlası.

Akademinin tamamını keşfetmek için çocukların iki farklı seçeneği vardır. İlk seçenek, adım adım ilerleyerek öğrenme yolunda ilerlemektir. Diğer seçenek ise çocukların oyunlar arasından istediklerini seçmelerine olanak tanır. Öğrenme oyunlarına ek olarak, bir hikaye de çocuğun Bimi Boo dünyasıyla tanışmasına yardımcı olur.

Bimi Boo Akademi, anaokulu ve okul öncesi çocuklar için tasarlanmıştır ve tüm aktiviteler çocuk psikologları ve eğitim uzmanlarıyla birlikte hazırlanmıştır. Akademi, tek bir hesapta en fazla 3 profil destekler ve ebeveynler, çocukların ilerlemesini takip edebilmek için uygulamanın özel bölümünden yararlanabilirler. Akademi, reklam içermez ve internet bağlantısı gerektirir.

Bimi Boo Akademi'nin özellikleri arasında 1700'den fazla eğitim etkinliği bulunur ve çocukların bilişsel gelişimlerini artırmak için pek çok çeşitli aktivite sunulur. Ayrıca ebeveynler, çocuklarının ilerlemesini takip edebilir ve akademi, çocukların yaratıcılık, mantıksal düşünme, ince motor becerileri, problem çözme yetenekleri ve hayal gücünü geliştirmeye yardımcı olur.

Bimi Boo Akademi, güvenli bir deneyim sunar ve içerisinde reklam ya da harici bağlantılar bulunmaz. Uygulama abonelik tabanlıdır ve düzenli olarak yeni içerikler eklenir. Abonelikler aylık veya yıllık olarak sunulur ve ücretsiz deneme süresi bulunur. Ancak aktif abonelik süresi içinde iptal edilmezse, abonelikler otomatik olarak yenilenir ve geri ödeme yapılmaz.

Bimi Boo Akademi'nin gizlilik politikası ve kullanım şartlarına dair bilgiler uygulama içerisinde yer alır ve kullanıcılar her zaman görüş ve önerilerini paylaşabilirler. Akademi, çocukların eğlenceli ve güvenli bir öğrenme deneyimi yaşamasına yardımcı olur ve çocukların gelişimine katkıda bulunur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.