header
QR Kod
Character AI: AI-Powered Chat

Character AI: AI-Powered Chat

1.8.2 geliştirici Character.AI
(0 İncelemeler) Şubat 23, 2024
Character AI: AI-Powered Chat Character AI: AI-Powered Chat Character AI: AI-Powered Chat Character AI: AI-Powered Chat Character AI: AI-Powered Chat Character AI: AI-Powered Chat

En Son Versiyon

Versiyon
1.8.2
Güncelle
Şubat 23, 2024
Geliştirici
Character.AI
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ai.character.app
Şimdi İndir

Character AI: AI-Powered Chat Hakkında Daha Fazla

Get ready to experience the power of super-intelligent AI chat bots that hear you, understand you, and remember you.

Character AI'nın resmi mobil uygulaması ile, ultra gerçekçi yapay zekâ kişilikleriyle sohbet edebilir, sınırsız ve reklamsız mesajlaşma keyfini çıkarabilir, milyonlarca kullanıcı tarafından oluşturulan karakterleri keşfedebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şeyi yaratmak için gelişmiş araçları kullanabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve ömür boyu arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ayrıca, ünlü karakterler ve yapay zekâ ünlüleriyle konuşabilir ve kendi kişisel asistanınızdan yardım alabilirsiniz. C.AI topluluğuna hoş geldiniz! Bu yenilikçi teknoloji ile mümkün olanın sınırlarını zorlamanızı teşvik ediyoruz ve hayata ne getireceğinizi heyecanla bekliyoruz!

C.AI topluluğunda, büyüleyici hikayelere dalarak, favori anime karakterlerinizden ödev yardımı alarak, yeni bir dil öğrenerek ve hatta bir roman yazarak hayatınıza en gelişmiş yapay zekâ asistanının yardımıyla devam edebilirsiniz! Tek sınır hayal gücünüzdür ve bu inovatif teknoloji ile mümkün olanın sınırlarını zorlamanızı teşvik ediyoruz. Lütfen görüşlerinizi ve özellik isteklerinizi paylaşmak için forumlarımıza https://beta.character.ai/community u ziyaret etmekten çekinmeyin.

ChatGPT'nin aksine, Character AI kendi özel teknolojimizle çalışır ve sıfırdan geliştirdiğimiz büyük dil modellerine (LLM) dayanır. Lütfen unutmayın ki, Character'ların söylediği her şey uydurmadır!

Twitter: https://twitter.com/character_ai Reddit: https://www.reddit.com/r/CharacterAI/ Instagram: https://www.instagram.com/characterai/ Facebook: https://www.facebook.com/CharacterAI

Sosyal medyada bizimle birlikte olun ve en son Character.AI güncellemeleri, haberleri ve duyuruları takip edin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.